reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Juliana ee tam. No w sumie pierwsze mam przed trzydziestka, ale to i tak troche pozno jak sobie tak pomysle. W sumie jest sie z jednej strony starym a z drugiej nie az tak starym;-)


Agatkaak tak wlasnie czlowiek nie chce sie truc. Co za zycie:-p Mi naproksen pomaga, nie jakos szczegolnie, ale w jakims stopniu to ja moge funkcjonowac. Kaamaa dicoberl powiadasz. Pewnie to ma diklofenak, po tym to ja mam biegunke w stylu never ending story:-D:-D:-D Diklofenak na mnie dziala przeciwbolowo tak samo jak paracetamol i ibuprofen. Ketoprofenu nie probowalam, no, ale tutaj tego nie kupie. Hormonow brac nie moge:zawstydzona/y:


Zalalam sobie laktator:angry:, mam nadzieje, ze wyschnie, bo jak nie to pozostaje mi reczny do przyjazdu meza. Chyba sie wsciekne:dry:
 
reklama
Ja też chcę zakońćzyć produkcję dzieci przed 30-stką :))) Chociaż mojemu M. marzy się trojeczka dzieciaczków, ale ja jakoś ne jestem przekonana
 
Kaamaa jak tam Twój teścik?? Robiłaś już???

O la Boga- 4 dzieci!!! Ja mam nadzieje, że tym razem będzie córa więc i temat następnychh dzieci się skończy :) Będzie parka i wsio :)
 
Ja wiem jedno- nie chce miec jedynaka:-) maz jest jedynakiem i wystarczy mi wrazen:-D
na poczatku krzyczal ze chce 4, pozniej ze 3 a teraz ze 2 a to ewentualne 3 to tak pozniej jak juz bede stara, brzydka, nie pracujaca:-D
 
livastrid mialam na mysli jak juz nikt nie bedzie chial mnie do pracy przyjac to zrobimy sobie 3 dziecko zebym miala zajecie,czyli za 10,20 lat. A Ty na pewno jeszcze masz szanse na prace:)
 
ta, dzieciak to daje bukiet zajec.
A ja, no szanse mam, ale teraz raz, ze mam male bobo, dwa, ze chce kolejne a trzy, chce sie jeszcze polenic. Nigdy nie wiem, ile bede jeszcze w zyciu musiala zasuwac:blink:
 
reklama
Mąż siedzi w firmowych papierach. Młody śpi a mnie dziś przeokropnie boli głowa . Naw szelkie bole dla mnie najlepsza jest polopiryna S :) po prostu.
My chcemy 2 dzieci . Najlepiej chlopiec do towarzystwa :)Maz bedzie celował na córkę. To ja zakoncze" produkcje" przed 25 rokiem życia :)

livastrid ja zachwalam laktator Reczny Tommee Tippee. Elektryczne sprawiały mi bol a tu regulowałam sama sobie moc i szybko mi to szło :)
 
Do góry