reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
hmmm... raczej nie powinnam miec ale jakby juz byla to tez fajnie:-)

zawsze na dzien przed @ wlosy na łonie stoja mi deba(serio) a teraz nic ale pewnie przylezie w najmniej oczekiwanym momencie
 
wow, Wasze staze z moim to dopiero cos :-) nam jutro stuknie dopiero 5 miersiecy po slubie, a czuje sie jakby to bylo wieki temu :laugh2:
Lelek a moze sie cosik zagniezdzilo??
 
Hej dziewczyny! :-)
Ja tak średnio lubię gotować, zalezy co, my często jemy ryby, są zdrowei baaardzo smaczne, a z kolei za mięskiem nie przepadam, czasem jakiś drób lub mielone, lubimu za tojak jest dużo warzyw. Marzy mi się, żeby być więcej w domku i mieć czas na spokojne pichcenie...:tak:
Ale bardzo lubię słodycze, opycham się nimi codziennie (chociaż teraz jak chcemy się starać o dzidziusia, to staram się wybierać te "zdrowsze" opcje, np chrupki kukurydziane orzechowe zamiast jak wcześniej typowych chipsów...itp)- aż dziwne, że przy moim apetycie jestem taka szczuplutka...:szok:
Aga- super, że chcecie kupić własne mieszkanie- to dobry pomysł, a kredyt nie jest taki straszny, tylko trzeba mierzyć siły na zamiary...
Lelek- co prawda staranka widzę, że planujesz dopiero za miesiąc, ale jeśli ta za specjalnie nie uważaliście, to... może to jest fasolka???????!!!!!!! Daj znać, czyi kiedy @ przyjdzie.... czekam z niecierplwością!:-):tak:;-)

Ja ze swoim jesteśmy od 8 lat(!), a po ślubie ponad 3... ale nie mamy jeszce dzieciaczka:-(, jakoś do tej pory nie czuliśmy takiej potrzeby, ja to nawet nieraz o tym myślałam, ale ciągle było coś, co powodowało, że starania o fasolkę przesuwaliśmy- no ale teraz to już postanowione i nie ma odwrotu. Też planowałam zacząć staranka od następnego cyklu (czyli koniec lutego), ale nie wiem czy tyle wytrzymamy czy wcześniej pójdziemy na żywioł...- ale nawet jesli, to chyba dobrze, nie dziewczyny? ;-) Bo pierwszą naturalną @ po tabsach już dostałam, to powinno być dobrze. Moja kumpela powiedziała mi dzisiaj, że w pierwszym miesiącu po odstawieniu tabletek jest największa szansa, tę akurat już przegapiliśmy, ale myślę, że w drugim mies. ta tendencja jeszcze się utrzymuje...

A jutro idę do dentysty na kontrolę- eh, jak ja tego nie lubię...:no:
 
Isana moja ginka mowila kiedys, ze po odstawieniu tabletek przez kilka miesiecy jest wieksza szansa na bejbika ;-)
 
Najwazniejsze, ze wszystko idzie po Waszej mysli, Agnieszko. Jak ja slyszalm wklad wlasny to szalu dostawalam. Poszlam do gminy po tenze wklad i tym sposobem zalatwilam sobie dwa kredyty, dobrze, ze ten gminny ma niskie oprocentowanie. W gruncie rzeczy za dwa kredyty place tyle co za czynsz, a wiem, ze na swoje wplacam i to mnie cieszy:-)
Tak to prawda płaci się i tak czy tak rent a wiadomo jak ma się tą świadomość że spłaca się swoje to jest dużo lepiej.
My na wkład własny już mamy,ciężko na to pracowaliśmy i się udało ale czekamy aż urodzi się dzidzia i wtedy na spokojnie.

Agnieszka my poki co jeszcze nie wzielismy kredytu a to dla tego ze maz pomogl koledze i teraz sami jestesmy w d..., dlatego na razie jedziemy z wyplaty z budowa.. A jak kiedys dostaniemy kredyt to mniejszy i nawet lepiej.
uuu to kolega narobił wam bałaganu:-/
to kiedy ta @ powinna być?
:)

Aga- super, że chcecie kupić własne mieszkanie- to dobry pomysł, a kredyt nie jest taki straszny, tylko trzeba mierzyć siły na zamiary...

Też tak myślimy a świadomość że spłaca się swoje jest o wiele lepsza niż ta że oddajesz kasę komuś obcemu.
Miłej wizyty u dentysty:)


Uciekam pod prysznic i spać:)
Dobranoc!

P.s.Lista staraczek poprawiona!!
 
reklama
Sama juz nie wiem.... wczoraj wieczorem jak maz mnie troche pomeczyl to na prezerwatywie zostal sluz podbarwiony krwia ale teraz nadal cisza, jedynie jakies zolte plamki pojedyncze na wkladce mam:confused2: poczekam do wieczora- jak nic sie nie rozkreci to odwozac meza do pracy- kupie test i zobaczymy;-)

Lista coraz dluzsza- super
 
Do góry