reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Cześć Dziewczynki :-)

Ale się rozpisałyście super!

Mówicie o jedzeniu na mieście, nawet nie wiecie jaką mam ochotę na fast fooda :zawstydzona/y: M ma harówkę w robocie, więc codziennie musi być bogaty obiad. Już mam dość domowych obiadków.

Ale macie staże :szok: Nam w lipcu stuknie 3 rocznica, a po ślubie jesteśmy nie całe 1,5 roku.

Strasznie nie zazdroszczę Wam tych kredytów, zawsze się tego obawiałam, u Nas na szczęście obeszło się bez. Dostaliśmy w spadku dom po moich dziadkach, był w opłakanym stanie, wsadziliśmy 100 tyś. i jeszcze duzo brakuje do ideału myślę żeby tak jeszcze z 50 i będzie elegancko.

Lelek łaał to Wy odważni jesteście 3 miesiące po poznaniu się ślub, podziwiam.
Widzę że @ przyszła, to dobrze czy żle?

Jeszcze wrzawa może być :-D w sumie @ jeszcze tak strasznie się nie spóźnia bo miałam dostać dzisiaj, ale cykle mam równo 28 dniowe jak w zegarku. Dzisiaj niby mnie pobolewało w podbrzuszu i nic, na razie czekam.

Aaaa przypomniałam sobie a propos wysyłania M po podpaski, raz mojego poprosiłam to kupił mi takie wielkie prawie jak podkłady poprodowe, od tej pory kupuję sama.
 
Cześć Dziewczynki :-)


Lelek łaał to Wy odważni jesteście 3 miesiące po poznaniu się ślub, podziwiam.
Widzę że @ przyszła, to dobrze czy żle?

Jeszcze wrzawa może być :-D w sumie @ jeszcze tak strasznie się nie spóźnia bo miałam dostać dzisiaj, ale cykle mam równo 28 dniowe jak w zegarku. Dzisiaj niby mnie pobolewało w podbrzuszu i nic, na razie czekam.


Aaaa przypomniałam sobie a propos wysyłania M po podpaski, raz mojego poprosiłam to kupił mi takie wielkie prawie jak podkłady poprodowe, od tej pory kupuję sama.

W sumie to wolalabym zajsc planowo no ale jakby dzidzia juz byla to tez bym sie bardzo cieszyla, tymbardziej ze maz mnie dzis nakryl jak ogladalam na allegro wozki, ciuszki i on myslal ze ja juz bardzo pragne tego dzidziusia i orzekl ze mozemy go zrobic JUZ. No ale jednak wole poczekac.

A Ty kochana akurat moze cos...;-)
 
Wpadam i uciekam bo ledwo żyje mam mały kryzys rodzinny i czuję sie jakbym 100kg miała na plecach życie....
Lelek- przykro mi ,ale głowa do góry wszystko przed Wami:tak:
 
Lelek mam nadzieję, że jeszcze nie. Sama urodziłam się w październiku, i nie chcę fundować tej wątpliwej przyjemności mojemu dziecku.

Ale jeśli już nie mam na to wpływu, to pozostaje się cieszyć :-) dzieci to największy skarb.

Z testowaniem poczekam do poniedziałku, na razie latam co pół godziny do łazienki żeby wkładkę sprawdzić :-D

E:

Kobietka co się dzieję?
Trzymaj się kochana, mam nadzieję że problem sam szybko się rozwiąże...
 
Kochane przed nami znowu weekend:tak: cudnie:tak: zycze Wam zebyscie odpoczely i nabraly sił na kolejny tydzień:tak:
uszy do góry wobec wszelkich trosk kochane:tak: ja czekam juz na mezusia i weekend :tak:jest nasz:-D
 
Jeszcze wrzawa może być :-D w sumie @ jeszcze tak strasznie się nie spóźnia bo miałam dostać dzisiaj, ale cykle mam równo 28 dniowe jak w zegarku. Dzisiaj niby mnie pobolewało w podbrzuszu i nic, na razie czekam.

Hmmm, my wrzawy lubimy :)) Daj znać co i jak z @@@. Mnie ostatnio spóźnił się o 2 tyg! Myślałam, ze oszaleję, majątek wydałam na testy na których była I krecha...

Wpadam i uciekam bo ledwo żyje mam mały kryzys rodzinny i czuję sie jakbym 100kg miała na plecach życie....
Trzymaj się Kobietka :) Będzie dobrze :)

Kochane przed nami znowu weekend:tak: cudnie:tak: zycze Wam zebyscie odpoczely i nabraly sił na kolejny tydzień:tak:
uszy do góry wobec wszelkich trosk kochane:tak: ja czekam juz na mezusia i weekend :tak:jest nasz:-D

Miłego weekendu :)

My właśnie wróciliśmy od znajomych, padnięta jestem, idę lulać :p
Dobranoc
 
reklama
Witajcie!:-)
Nareszcie weekend, my z moim M też to uwielbiamy jak jest już piątek po południu i można się wyluzować...:-):-):-)
Kobietka- no właśnie, może podziel się z nami co tam się u ciebie dzieje, będzie co lżej- po to tu jesteśmy, żeby dzielić lepsze i gorsze chwile- w grupie zawsze raźniej (a czasem któraś coś sensownego poradzi...):tak:
Aga- dzięki za dopisanie mnie do listy:-)
Kaaama- jeśli mogę spytać dlaczego tak źle wspominasz ten październik? To naprawdę tak źle, jak dziecko by mi się urodziło na jesieni (październik lub listopad)? Bo jak ja teraz zacznę starania, to tak właśnie może wyjść.:-:)eek: Ale myślę, że qurczę, dziecko to jednak dziecko i ważne, żeby w ogóle się pojawiło na świecie...???;-)
Lelek- to chyba dla ciebie dobrze, że @ przyszła? Chociaż i tak planujesz dzidzi już "za chwilę"- a jeśli i ciebie mogę zapytać- dlaczego chcesz zacząć staranka akurat za miesiąc? Pytam tak z ciekawości, bo ja też mam takie plany.
Poza tym pozdrawiam wszystkie dziewczynki cieplutko w ten zimny lutowy wieczór! Miłego weekendu!:-)
 
Do góry