reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Dzień dobry!!!

Lista sie rozrasta :-) a mozesz ustawic kobitki wg miesiecy staran?? bedzie latwiej.
Miłego dnia :-)

maron mogę pewnie że mogę ale nie wiem czy dziewczyny które zaczynają najpóźniej nie będą miały za złe że są na końcu a tak lista ułożona jest według pw które mi nadesłałyście.
I również miłego dnia życzę:)


Lelek kurcze skąd Ty masz te plamienie?
 
reklama
agnieszka naprawde nie wiem, na poczatku pierwszej ciazy tez plamilam ale bardziej na brazowo i okazalo sie ze kosmowka jest peknieta i musialam lezec 3 miesiace. Mam jednak nadzieje ze to nie to, ze @ sie namysli i przyjdzie
 
Dzień dobry!!!



maron mogę pewnie że mogę ale nie wiem czy dziewczyny które zaczynają najpóźniej nie będą miały za złe że są na końcu a tak lista ułożona jest według pw które mi nadesłałyście.
I również miłego dnia życzę:)


Lelek kurcze skąd Ty masz te plamienie?


nie beda mialy za zle :-p zreszta ja jestem na koncu :-)
Lelek zrob test i daj znac
 
przy antykoncepcji mam cykle 26dniowe, bez roznie- ale maksymalnie 30 dni, dzis jest 31,.... wybaczcie jesli cos zle napisze ale nie widze na jedno oko bo maly mnie dziagnal pazurkiem w teczowke
 
przy antykoncepcji mam cykle 26dniowe, bez roznie- ale maksymalnie 30 dni, dzis jest 31,.... wybaczcie jesli cos zle napisze ale nie widze na jedno oko bo maly mnie dziagnal pazurkiem w teczowke

Lelek więc za czym Ty kochana czekasz...testuj.
Jeżeli dziś jest 31 dzień cyklu a cykle z reguły masz krótsze to Ja bym na Twoim miejscu testowała a jeżeli test wyjdzie negatywnie to koniecznie potrzebna jest wizyta u ginekologa tym bardziej że chcecie zacząć za dobry miesiąc staranka.

maron ułożę ale jutro ok?
 
na pewno bede testowac ale kolo 18tej bo wtedy jade do miasta;-) tez sie nie moge doczekac

a wiecie jaki moj maz jest niemormalny? rano wszedl mi do laziienki, ja sciagam majty w dol i mowie mu patrz- nie ma jescze okresu tylko plamka a on- to co? moze sie pobzykamy? ja mu probuje przekazac cos innego a ten tylko o jednym:-D
 
reklama
Do góry