reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Wika my na basen pierwszy raz poszliśmy jak Przemko miał koło roku:tak:
on kocha basen, wogóle jeziora, wodę, pewnie jak większość dzieci;-)

No właśnie, Igor też lubi wodę i myślę, że dobrze czułby się na basenie. Muszę się bardziej zmobilizować... i mnie też by się przydała odrobina aktywności sportowej :)
 
reklama
Livastrid zależy co kto rozumie przez "nie jest tak źle":zawstydzona/y::-p:-)
ja stadion do biegania mam praktycznie za oknem więc jak zimno odejdzie wymówki nie będzie;-)
a do lipca chcę pozbyć się 7-10 kg:tak:
ale najpierw trzeba się zmobilizować:-p
 
Livastrid zależy co kto rozumie przez "nie jest tak źle":zawstydzona/y::-p:-)
ja stadion do biegania mam praktycznie za oknem więc jak zimno odejdzie wymówki nie będzie;-)
a do lipca chcę pozbyć się 7-10 kg:tak:
ale najpierw trzeba się zmobilizować:-p

wiesz ktos moze wazyc 50/60/70 kg i byc nieszczesliwym lub szczesliwym :-D wzgledne to troche;-) domniemam, ze 80 kg nie wazysz wiec nie jest az tak zle:blink: no ale jak tyle chcesz zrzucic to podziwiam. Ambitna jestes.
 
Czytam sobie o Waszych przygotowaniach do starań i się załamuje..... Jak wiele jest rzeczy, których nie wiem.... I już na wstępie dopadły mnie wątpliwości czy podjęliśmy słuszną decyzję...
W każdym razie zrobiłam pierwszy i chyba najwazniejszy krok - odstawiłam plastry antykoncepcyjne :)

Gdy my staralismy sie o synka tez niewiele wiedziałam , ale najwazniejsze w ciazy badac sie , dobrze odzywiac , dbac o siebie . Teraz juz wiesz, ze mozna wczesniej przygotowac sie do ciązy;-)

.



Od dawna chodzisz z synkiem na basen?? Ja też się wybieram, ale jakoś tak mi nie po drodze. Zawsze coś wyskakuje.... Też jesteś n-lką?? Czego uczysz??

:)))
My chodzimy na basen odkąd Antek skończył 5 mscy. Zapisaliśmy się na kurs i już niemal rok w nim uczestniczymy. Woda ma bardzo dobry wplyw na wiele sfer życia maluszka : tych psychicznych i fizycznych. Teraz mamy przerwę , bo są ferie , ale pojechaliśmy tak rekreacyjnie:tak:Antek robił furorę w zeszłym roku , gdy jako 8 miesięczne dziecko raczkował do Bałtyku , nie bał się chłodnej wody i do tego nurkował:tak:w jeziorze też miał taką frajdę

jestem na V roku polonistyki , ale nauczycielem jeszcze nie jestem. Tym tytułem będę mogła szczycić się po obronie :)
 
witaj Arcala, nie jestes jedyna ktora dopadaja watpliwosci, niektorych rzeczy nauczysz sie podczas ciazy, niektore przyjda same jak juz malenstwo bedzie, a niektorych bedziesz sie uczyla z biegiem czasu. Uszy do gory:-)

Ja chcialam isc z Miloszkiem na basen ale pediatra mi zabronila ze wzgledu na jego alergie. Sama osobiscie nienawidze basenu jak i chlorowanej wody
 
Wikuś mi też by się przydało nawet więcej niż trochę aktywności:zawstydzona/y::-p
ale ja na wiosnę czekam żeby iść pobiegać;-)

Mnie to będzie trudno zmusić do sportu, jetsem mega niesportowa..... Ale trochę ruchu naprawde by sie przydało

jestem na V roku polonistyki , ale nauczycielem jeszcze nie jestem. Tym tytułem będę mogła szczycić się po obronie :)

Kiedy masz obronę?
 
reklama
Do góry