reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Dziękuję Wam za słowa otuchy :) Skoro jesteście już Mamami to na pewno wiecie co mówicie, a to na mnie działa :)
Dzisiaj odkryłam, że jest takie forum i jestem nim zachwycona :) Fajnie, że coś takiego w ogóle istnieje :)

A co do umowy o pracę to napiszcie co konkretnie chcecie wiedzieć. Jak sama nie będę wiedzieć to mam możliwość zasięgnięcia opinii u dobrych kadrowych to mogę się jutro w pracy wszystkiego dowiedzieć. Tylko muszę konkretnie wiedzieć o co spytać. :)
 
reklama
Hej! Ja dzisiaj strasznie niewyspana jestem, spałam może z 3 godzinki, potem po 6.30 pobudka i do szkoły, oczywiście uczyć dzieciaczki, a te rozbrykane jak zwykle po weekendzie, ahh... jak ja "uwielbiam" poniedziałki!:crazy:
Aldo i Aracla- witajcie w naszym miłym gronie! Fajnie, że do nas dołączyłyście, grupa się rozrasta...:-)
Livastrid- dzięki za wskazówki dot. avatarka- zaraz wypróbuję. A ja też (wstyd się przyznać:zawstydzona/y:) nie potrafię pływać i mam wątpliwości, czy kiedykolwiek się jeszcze nauczę...
Phoenix- ja mam akurat odwrotnie- bardzo chciałabym przytyć (jestem w przeciwieństwie do ciebie drobna, drobne kości i na dodatek niska...:-(), więc chętnie bym wzięła od ciebie te kilka kilo...
Chciałabym przytyć przed ciążą chociaż z 2-3 kg, ale w moim przypadku to jest raczej nierealne, niestety...:no: A jak myślicie dziewczyny, czy ważąc naprawdę mało mam szanse w ogóle zajść w ciążę i urodzić dziecko??? Bo mój gin. nie widzi problemu, ale ja mam obawy. Znacie może jakieś przykłady (na pocieszenie) dziewczyn takich jak ja (tzn. szczypiorków), którym się bez problemu udało?
 
Wika dziekuje:D no ja wlasnie nie moglam odswiezyc pamieci a wertowac stron mi sie nie chcialo ale napisze do krolowejfal a jesli nie ona to bede wertowac stronki:)
wszystko wskazuje ze na 2012 jak najbardziej sie zalapie:D
 
domniemam, ze 80 kg nie wazysz wiec nie jest az tak zle:blink: no ale jak tyle chcesz zrzucic to podziwiam. Ambitna jestes.
dobrze domniemasz:-)ambicja to i może jest gorzej z realizacją:-p:dry::sorry2:
no ale motywacja jest więc po @ zaczynam-jak tylko dobrą wagę kupię:sorry2:
Mnie to będzie trudno zmusić do sportu, jetsem mega niesportowa..... Ale trochę ruchu naprawde by sie przydało
, zwłaszcza do biegania, ale jak pomyślę że przed ciążą potrafiłam 11 kółek 400 m bez zadyszki przebiec to aż mi teraz wstyd:zawstydzona/y:
mnie też trudno zmusić do sportu

wszystko wskazuje ze na 2012 jak najbardziej sie zalapie:D
gratulacje:tak::-)
 
Witajcie:)

Isana współczuję poniedziałków w takim wydaniu,też nie lubię heh :)
Powiedz mi kochana ile Ty warzysz?

Arcala witaj na naszym wąteczku przyszłych staraczek:)

Phoenix moim zdaniem nie warto jest chudnąć przed zajściem w ciążę,lepiej zastosować jakąś dietę chwilę po urodzeniu:)

Wika a Ty jak się czujesz,wyspana,masz dziś wolne czy w pracy siedzisz?

Lelek ,Aniu pozdrawiam was :)


...ale się wyspałammmm jak nigdy :-)
 
Anna25 - ja tez bym przed zajściem w ciąże chciała schudnąć - ale zdecydowanie więcej niż Ty ;-) Optymalnie byłoby 11kg - a maksymalnie 16 - choć wątpię, żeby nawet te 11 udało mi się osiągnąć :-D Ale już nawet 6kg by mnie ucieszyło, a jest to najbardziej realna z mozliwości :rofl2: W tej chwili mam BMI 24,9 - więc praktycznie górna granica normy, na szczeście przy moim 1,75m moja waga nie jest az tak zauważalna, no i jeszcze mam takie bardzo grube kosci, więc dramatu nie ma, ale lepiej czułabym się ważąc mniej - tak mi się zdaje ;-)
Kochana jak mi się uda te 6 kg o których piszesz zrzucić to też będę mega szczęśliwa:-D:tak::-Dmoże razem nam się uda:-)
 
Agatko where are you? :-D:-D

Ja także wstałam o 7mej i jest ok.Temperatura na plusie więc spoko.

Czekam do 9tej i muszę zadzwonić,potwierdzić wizytę u ginekologa.
Nasza strona staraczek się wysypała,mam nadzieję że to chwilowe bo jak nie to zmienię hosting :-/
 
reklama
Cześć :-)

Witam nowe staraczki :tak:


Isana
kochanie ja Ci chętnie oddam parę kilo. Wagą się nie przejmuj, dużo dziewczyn bardzo chudych bezproblemowo zachodzi w ciażę.


Anna ja też kiedyś trenowałam bieganie, a teraz to już waga nie ta i kondycja zerowa.


Agnieszka a karmiąc piersią można stosować dietę?
Ja jednak radzę przed zajściem w ciążę o kondycję zadbać,i w ciaży przecież też można ćwiczyć, jak kobieta jest wysportowana to łatwiej jest urodzić i szybciej dochodzi się do siebie po porodzie.


Julka co raz odważniej stawia pierwsze kroki nareszcie! :-)
 
Do góry