reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witajcie:)

Aga- nie ma mnie na liście:-(, możesz mnie dopisać? oficjalnie- marzec 2011
Fajna sprawa z tą listą, niby taka mała rzecz, a cieszy...:-), można w każdej chwili sprawdzić co i jak u której, inaczej ciężko by było się orientować. A jak będą potem dokładne info, to będzie jeszcze ciekawiej- będzie można na bieżąco każdej kibicować.
Z tego, co widzę, jak na razie to ja i lelek zaczynamy najszybciej- oby pomyślnie! Może jeszcze jakieś dziewczyny dołączą na nasz wąteczek to zrobi się weselej.
Isana nie ma Ciebie na liście bo nie dałaś mi znać na pw a ogólnego nie zawsze mam czas by czytać więc jakby co ślij zmiany na pw a do listy pewnie że Cię dopiszę :tak::tak:
Fajnie bo jest nas coraz więcej:-)
Widze ze w kwietniu bedzie sie dzialo;-)
ojj tak kwiecień będzie gorący :rofl2:


...a chciałam dodać ze nie dopisywałam dnia bo nie wiadomo jak przypadną nam @ więc tak jak pisałam wcześniej ślijcie mi na pw datę testowania i nr.cyklu bo różnie może być wiadomo.
Wtedy jasno i czysto będzie widać kiedy mamy mocniej zaciskać kciuki za dziewczyny które będą testować:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kobietki, wybaczcie ze sie nie odzywalam, jestem zawalona praca no i opieka nad małym ;)
Agnieszka super pomysl z lista, zaraz wysyam do Ciebie PW :)
Ja bym chciała zacząć się starać JUZ :) Ale myślę, że odłożymy to do lipca 2011:) Bądź nawet sierpnia. Mieszkam w UK, jestem sama z synkiem, boje sie, ze jak zajde w ciaze, a bede np. go podnosila, to cos zrobie malenstwu w brzuszku.

A w ogole to mam do Was kilka pytan: jak to jest z karmieniem piersią w ciąży? I czy miałyście lub znałyście taką sytuację, że mama ma kilkumiesięczne dziecko, a sama jest w ciązy? Jak sobie takie osoby radzą?

No i najważniejsze pytanie;))) Nie dostalam jeszcze po porodzie okresu, wciąż karmię piersią - kiedy prezważnie przychodzi okres i czy to prawda, ze laktacja wstrzymuje płodność? Słyszałam że to mit, ale kto wie? ;)
dzieki !!!!!!!
 
Isana i albo dopisałam was na listę jak wysyłam na serwer to się strasznie muli więc proszę o cierpliwość i nie długo wasze nicki będą gościly także na liście staraczek 2012:)

Fajnie że pomysł z listą wam się spodobał,obiecuję że dołożę wszelkich starań aby lista była czytelna,kolorowa i szybka w odczytywaniu:)
 
Aldo karmienie w ciąży, jest możliwe jeśli ciąża nie jest zagrożona,ale trzeba to skonsultować z ginekologiem :tak:

Podczas karmienia piersią możesz zajść w ciążę, i to że nie masz okresu to nie znaczy że nie jesteś płodna.
 
kama no no..... a moze cos jest na rzeczy? a raczej ktos?;-)

aldo ja slyszalam ze lekarze kaza odstawiac dziecko od piersi gdy jest sie w ciazy z nastepnym,pamietam ze bratowa tak miala i jak dobrze pamietam to lekarz tlumaczyl to tym ze kobieta w ciazy zazwyczaj ma niedobor wapnia, zelaza a karmienie jeszcze by to poglebialo co by zle wplywalo na plod,... chyba nie namieszalam
 
Ja nie wiem jak to jest zajść w ciążę i karmić bo Ja szybko straciłam swój pokarm niestety...:(
...ale coś obiło mi się o uszy że jak zaszło się w ciążę to trzeba odstawić dzieciatko od cyca ale nie wiem do końca jak to jest...
 
reklama
Do góry