reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
mam jeszcze jedno pytanko do Was wobec tego;)
skad mam wiedziec kiedy sa te plodne dni jezeli nie mam okresu..... :)

najlepiej i najbezpieczniej będzie jak skonsultujesz się z specjalista ginekologiem,może da Ci coś na wywołanie,przywrócenie...
a jak @ będą się pojawiać to dni płodne można poznać po śluzie.
 
czesc dziewczyny,
widze juz liste, fajnie, dzieki Agnieszka
no, co kwietniowki chcecie miec goracy Nowy Rok na porodowce:-p

Isana, ja bym tam juz na Twoim miejscu zaczela. Zadbaj o zabki. Ja mialam nieciekawa sytuacje na poczatku ciazy jak sie okazalo, ze mam zle wyleczony rok wczesniej kanal. Zaden stomatolog nie chcial mi go zrobic jak uslyszal, ze w ciazy jestem. Na szczescie obylo sie bez rwania.

Aldo, wiesz ja ledwo z pologu wyszlam i weszlam od razu w @ - 1,5 -2 miesiace po porodzie. Tyle sobie od niej odpoczelam co w ciazy. Na kontroli lekarz powiedzial mi, ze co z tego, ze czesto karmie (czyli uzywam laktatora), zajsc w ciaze i tak moge. Nie widzial przeciwskazan na kolejne dzieciatko mimo laktacji. Pierwszej owulacji nie pamietam, bo nie myslalam, ze to tak wczesnie nastapi. Nastepne juz pamietam, poznaje je po sluzie, a wlasciwie po potopie i tym, ze czuje jajnik juz nie mowiac o apogeum libido, lampka sie zapala i wtedy to ja bym prawie z kazdym mogla. Dobrze ze m tego nie czyta:laugh2:

Fajne taki klops od poczatku. Moja mala jest lzejsza od tego noworodka o caly rozkoszny kilogram. Wez wykarm takiego pulpeta:-p
 
Witajcie :)
Agnieszka dziękuję za listę.:)
Aldo a Ty juz myslisz o nastepnym? Twoje dzieciatko ma 4 miesiace . Ja bym tego nie ogarneła, ale trzymam kciuki !!!! :)
Młody śpi , aj zrobiłąm obiad i zaraz zabieram go na basen. Kurcze u nas sa ferie i mam przerwe w korepetycjach ;/ zawsze kasa wpadłą a tu jeszcze tydzień posuchy :)
 
Agnieszka świetna lista :-) Dziękuję.

Kurcze od ponad dwóch tygodni, non stop mnie mdli, 27 mam dostać @, zobaczymy czy przyjdzie...

Czyżby jakaś fasolinka?? :)))

Hej kobietki, wybaczcie ze sie nie odzywalam, jestem zawalona praca no i opieka nad małym ;)
Agnieszka super pomysl z lista, zaraz wysyam do Ciebie PW :)
Ja bym chciała zacząć się starać JUZ :) Ale myślę, że odłożymy to do lipca 2011:) Bądź nawet sierpnia. Mieszkam w UK, jestem sama z synkiem, boje sie, ze jak zajde w ciaze, a bede np. go podnosila, to cos zrobie malenstwu w brzuszku.

A w ogole to mam do Was kilka pytan: jak to jest z karmieniem piersią w ciąży? I czy miałyście lub znałyście taką sytuację, że mama ma kilkumiesięczne dziecko, a sama jest w ciązy? Jak sobie takie osoby radzą?

No i najważniejsze pytanie;))) Nie dostalam jeszcze po porodzie okresu, wciąż karmię piersią - kiedy prezważnie przychodzi okres i czy to prawda, ze laktacja wstrzymuje płodność? Słyszałam że to mit, ale kto wie? ;)
dzieki !!!!!!!
Ja jeszcze karmię i jak byłam niedawno u ginki i powiedziałam jej o zbliżających się starankach to kazała odstawić Małego, bo to jest zbyt duże obciążenie dla organizmu, kiedy jest się w ciąży i karmi inne dziecko. Chociaż powiedziała, że zna takie przypadki. Ale mnie radziłaby odstawić. Co do okresu to ja już dostałam. Pierwszą @ miałam w lipcu, czyli 5 miesiecy po porodzie. I laktacja nie wstrzymuje płodności, znam przypadek dziewczyny, któa karmiła i zaszła w ciąże.

Witajcie :)
Agnieszka dziękuję za listę.:)
Aldo a Ty juz myslisz o nastepnym? Twoje dzieciatko ma 4 miesiace . Ja bym tego nie ogarneła, ale trzymam kciuki !!!! :)
Młody śpi , aj zrobiłąm obiad i zaraz zabieram go na basen. Kurcze u nas sa ferie i mam przerwe w korepetycjach ;/ zawsze kasa wpadłą a tu jeszcze tydzień posuchy :)

Od dawna chodzisz z synkiem na basen?? Ja też się wybieram, ale jakoś tak mi nie po drodze. Zawsze coś wyskakuje.... Też jesteś n-lką?? Czego uczysz??
Cześć Dziewczynki,

Chciałam się przywitać, ponieważ dołączam do Waszego grona planujących Dziecko na rok 2012, najchętniej marzec kwiecień :)

Czytam sobie o Waszych przygotowaniach do starań i się załamuje..... Jak wiele jest rzeczy, których nie wiem.... I już na wstępie dopadły mnie wątpliwości czy podjęliśmy słuszną decyzję...
W każdym razie zrobiłam pierwszy i chyba najwazniejszy krok - odstawiłam plastry antykoncepcyjne :)

Witaj :) Decyzja o dziecku zawsze jest słuszną decyzją :) Głowa do góry :) Z nami nie zginiesz :)))
 
Ps. To trochę głupie pytanie, ale nie bardzo wiem, jak wkleić sobie zdjęcie/obrazek pod nickiem, tak jak wy macie? Proszę o jakieś proste wskazówki- nie jestem w tych sprawach za bardzo oblatana.

1.ustawienia/panel kontrolny Twojego profilu-u gory
2.edytuj avatar - po lewej
3.dalej masz do wyboru, wybierasz co chcesz i gotowe;-)


Arcala, witaj w naszym rozwijajacym sie gronie:blink:I sie nie zalamuj, o czym nie wiesz to sie dowiesz, plastry wsio, wiec luz. Jak bejbe chcesz to bedzie wszystko ok;-)


Martolinka
, ja tez mam posuche a dopiero co wyplata byla:-D Ty masz fajnie ja tam boje sie wody, nie umiem plywac :-(Ostatni moj styk z szeroka woda byl w brzuchu mamy:-p
 
reklama
1





Martolinka
, ja tez mam posuche a dopiero co wyplata byla:-D Ty masz fajnie ja tam boje sie wody, nie umiem plywac :-(Ostatni moj styk z szeroka woda byl w brzuchu mamy:-p
u mnie też posucha, ale w piątek wypłata:-p:-):-):-)
Wika my na basen pierwszy raz poszliśmy jak Przemko miał koło roku:tak:
on kocha basen, wogóle jeziora, wodę, pewnie jak większość dzieci;-)
witam nowe i stare mamuśki:-)
u nas minus siedem,aż się nie chce tyłka wystawiać na dwór:-p
ja pierwszy@ miałam niestety już jakiś miesiąc po porodzie
 
Do góry