reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

no no ale wloski Agnieszka

witajcie wieczorowa pora

chrabaszcz spi, siedze sama w domu i ogladam tv,
u mnie na szczescie @ dobiega konca i zachcialo mi sie cos porobic.
Postanowilam zrobic krolicza czapeczke dla mojej malej i zmienilam firanki poki co w kuchni i jadalni. Od razu lepiej.

facet myjacy gary to skarb:-) odkrylam to dopiero jak w ciazy bylam, no ale lepiej pozno niz wcale:-p
 
reklama
agnieszka fajna fryzurka;-)

kama ja przy dziecku tak nie tesknie za nim i nie mysle o nim, fakt wszystko jest na mojej glowie ale przyzwyczailam sie- zreszta ja lubie zyc na pelnych obrotach:-D
popoludniu w miare juz pisalam z M wiec zanim wroci to juz pewnie bedzie ok.

Tescie mnie doprowadzaja do furii:wściekła/y:jutro na szczescie juz sobie jada.

Moj skrzat zasnal, ja ide sie kapac, pozniej moze cos jeszcze naskrobie

Ja to sie nie moge doczekac listy:-)

A i powiem Wam cos... nie wiem jak to bedzie przy starankach.... ja od porodu brzydze sie spermy:zawstydzona/y:nawet jak bralam anty tabsy to i tak maz musial gume nakladac bo ja czulam dyskomfort... a teraz pzry starankach to nie wiem jak wytrzymam:-(
 
Ostatnia edycja:
Agnieszka włosy super wyglądają, a jakie długie masz :-)

Lelek cieszę się że z M już lepiej. Nie zazdroszczę Ci wizyty, na szczęście jutro sobie jadą i Twoje życie wróci do normy :tak:
Kurcze to nie fajnie raczej bez spermy, dzidziuś się nie zrobi. A może wiatropylna jesteś :-D warto spróbować :-D
 
Witam wszystkie Mamy i przyszle Mamy:-)

Jestem tutaj nowa i planujemy dzidziusia na 2012 rok.Bedziemy sie starali dopiero od pazdziernika,wiec jeszcze troszke czasu zostalo,ale juz nie moge sie doczekac.Zawsze sa jakiesplany do zrealizowania.W naszym przypadku jest dom.Chcemy chociaz troszke ,posunac sie z budowa,zeby bylo nam latwiej zajac sie naszym malenstwem.To bedzie nasze pierwsze dziecko.Bedzie totalnie planowane i wyczekane:-)
 
Witaj Juliana, to jestes w podobnej sytuacji co ja z tym ze my juz mamy jednego bobasa:-)

kama wiem ze bez zolnierzykow dzidzi nie bedzie ale zastanawiam sie wciaz skad u mnie takie odrzuty;-)zreszta zobaczymy jak te staranka nam wyjda, przeciez bedziemy robic to tylka raz w tygodniu, max 2:-D
 
...ale się zagadałam przez telefon :szok:

Juliana witaj i powodzenia:))

Lelek co do spermy to faktyczne coś w tym jest...ale inaczej się nie da począć dzieciątka.
Ja jak brałam tabletki antykoncepcyjne to też jakoś ochoty mniej na seks było a teraz różnie to bywa a najwięcej zależy od zmęczenia.A wiadomo nic na siłę,bo seksem trzeba się cieszyć.

livastrid czasami my kobiety tak mamy że musimy wprowadzić zmiany i od razu czujemy się lepiej :-)
 
Hej! Ja jestem w dobrym nastroju:-) (w końcu doczekałam się @- o dziwo jest mniej bolesna i mniej obfita niż podczas brania tabletek, a podobno zazwyczaj jest odwrotnie- a jak wyglądały wasze @ po tabsach, jeśli brałyście?).
Aga- niestety nie zdążyłam już zobaczyć twojego zdjęcia:-(, może wejdę na zamkniete... chociaż dawno tam nie byłam, nie wiem czy nie zostałam już "wyrzucona"-?). A poza tym możesz mnie już wstępnie wpisać na listę- nie powiem dokładnie co do dnia, bo to zależy kiedy przyjdzie następna @- ale gdzieś tak ostatni tydzień lutego/ początek marca. A gdzie ta lista będzie widoczna?
Lelek- to dobrze, że jest juz lepiej między wami, a częste kłótnie mogą po prostu oznaczać, że oboje macie takie temperamenty..., no i ze łączy was mocne uczucie (bo inaczej dużo rzeczy byłoby wam obojętne)
Juliana- witaj w naszym gronie!:-) Ile masz lat? Ja też będę się starać o pierwsze dziecko i też jestem tym podekcytowana (pewnie nasze mamusie mają już nieco inne odczucia)
 
reklama