reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Isana fajnie ze teraz jest po Twojej mysli z tym @;-)

Wczoraj maz napisal 2 smy,ale ja mu odp ze chce odpoczac od niego i ze on czeka z tesknota na sms, dzis do mnie dzwonil i przepraszal... jak ja tego nie lubie, bo zeby chociaz sie poprawial! a tak w kolko to samo:-(

Ja usypiam malego, obiad juz prawie gotowy..
 
reklama
Witam sie :)

Troszkę mnie nie było, bo nieco zabiegana byłam. Idziemy dzisaij na imprezkę z okazji 60-tej rocznicy ślubu dziadków M. i musiałam troche pomóc teściwoej w kuchni.
Poczytałam co u Was, ale że mam pamięć dobrą ale krótką to już nie pamiętam, co miałąm odpisac ;((

WIdziaałam, że KrólowaFal zajrzała :k) Witaj, co tam u CIebie?? Jak idą staranka?? Dawno się nie odzywałaś!
Isana- no to teraz czaekać tylo na kolejna @@@ i do roboty!!! To Ty już bliziutko staranek jesteś!!
Martolinka- M. zmywa gary!!!!! O jak masz fajnie.... Mój, jak urządzaliśmy mieszkanie, i powiedziałąm mu, że zmywać będziemy na zmianę, to kupił mi zmywarkę :)
Lelek- faceci to jednak inny gatunek jest!! Ja z moim też często koty drę.... też tego nie lubię, no ale cóż..
Agnieszka- wróciłaś juz od tego fryzjaera??? Pokaż jakie cuda zrobił CI na głowie :)
Ja lecę się szykować i spadaamy na imprezkę :)
 
Lelek- przykro mi z powodu Twoich problemów ,życzę Wam żeby sie wszystko ładnie ułożyło:tak:.

Maron- ja nie wierze tym testom owu bo jak dziewczyny na innym wątku sobie robiły to tylko narzekały te kreski są albo słabsze albo ciemniejsze i chyba jak są najciemniejsze to wtedy jest owu ,ale to ciężko wyczuć lepiej sie wyluzować i poprostu mieć frajde z przyjemnośći:tak: nie ma nic gorszego niż robienie dzidziusia na zawołanie bo wtedy trudno o sukces, moja mamuśka tak miała przez rok , my z M też próbowaliśmy przed ślubem już no bo każdy gadał ,że kasy nie ma na wesele, a potem jak odpuściliśmy sobie i stosowaliśmy metodę przerywaną (no bo gdyby jednak to by źle nie było;-)) to od razu zaskoczyłam :tak:

Królowa Fal- trzymam kciuki za testowanie z dwoma kreseczkami
 
Moj maz jak jest w domu to wtedy on myje gary:-)
Kiedys jak mieszkalismy w Koninie na wynajetym to przez caly tydzien mu zbieralam naczynia a on przyjezdzal na weekend i szorowal. No chyba ze szykowalam romantyczna kolacje wtedy robilam wszedzie porzadki:-) nie myslcie ze leniuch jestem ale wtedy chcial mi wynagrodzic ze caly tydzien sama jestem:-)

Cos mnie plecy bola i brzuch pobolewa, do @ jeszcze kilka dni a zreszta na niego zazwyczaj nie mam objawow.
 
Lelek zobaczysz jak mąż przyjedzie to wszystko się ułoży i będzie si:)

Wika fotkę włosów wkleiłam na zamkn.:)
Udanej imprezy życzę!

kama witaj:)

Kobietka witaj,nie długo staranka i fajnie że się luzujesz bo Ja jakoś nie mogę się wyluzować,ciągle jakaś napięta chodzę ;-/


Jak M wróci to pomoże mi załączyć naszą listę staraczek i wszystko będzie pięknie widać:)
 
reklama
Do góry