reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
Trzymam za Was kciuki dziewczyny.

Ja odstawilam tabsy w listopadzie i jak na razie widze ze libido powoli wzrasta:-) bo tak to dol okropny byl. Jeszcze tylko zeby ta suchosc pochwy minela bo sie wykoncze z zelami. U mnie pod katem ginekologicznym narazie wszystko ok, po porodzie mialam mala nadzerke ale juz znikla, cytologia ok, zadnych torbieli( o dziwo- bo odkad zaczelam chodzic do gina czyli od 17lat to wciaz torbiel) wiec jakby co to jestem w miare przyszykowana na staranka

mamam stacha 72ng/ml przy normie o,4ng/ml - 23ng/ml :-( czyli sporo. Biore ten Bromergon i czuje sie po nim swietnie jak na razie :confused: a tyle czytalam o skutkach ubocznych. Mnie roznosi energia. Dziewczyny my byc moze starania zaczniemy od kwietnia/maja juz a nie od konca 2011 ;-) jeszzce sie okaze :-)
 
HEj :))

Agnieszka a do tej Hiszpani to jakoś już niedługo leciecie, co nie???
Patrycja chwal się co za biznes otwierasz??
Maron- widzisz, bo u nas to tak jest, ze większość dziewcząt jakoś tak przekłada staranka na wcześniej, więc i pewnie Wy zaczniecie od kwietnia

Byłam u ginki i nadżerka nadal jest, ale mam się nią nie przejmować i zachodzić w ciąże :))))) Z tym, że przed starankami muszę odstawić Igora od cyca, a co będzie bardzo trudne..... DLA MNIE, bo ja kocham karmić!!!!

Dziewczyny powiedzcie mi jaką dawkę FOLIKU bierze się przed starankami??? Bo ja biorę nadal witaminy dla karmiących i tam jest kwas foliowy- ale w dawce 800ug, a coś mi się wydaje, że dla starających się jest 400!!!
 
Ostatnia edycja:
Heh no zobaczymy, wszytsko bedzie zalezalo od wynikow ;-)
Kurcze wyzej zacytowalam Lelka a zwrocilam sie do mamy stacha upsss :-)
Ja biore folik 0,4 mg. Na wszelki wypadek ;-) kurcze ale to jakis inny przelicznik chyba
 
ten sam, tak myślałam, ze taka jest dawka. Dzięki :) Muszę odstawić te witaminy i kupić sam folik
 
Karmię, karmię ale czas skończyć.... organizm musi się zregenerować, przygotować do następnej ciąży..
 
Byłam u ginki i nadżerka nadal jest, ale mam się nią nie przejmować i zachodzić w ciąże :))))) Z tym, że przed starankami muszę odstawić Igora od cyca, a co będzie bardzo trudne..... DLA MNIE, bo ja kocham karmić!!!! Dziewczyny powiedzcie mi jaką dawkę FOLIKU bierze się przed starankami??? Bo ja biorę nadal witaminy dla karmiących i tam jest kwas foliowy- ale w dawce 800ug, a coś mi się wydaje, że dla starających się jest 400!!!
Ja tez uwielbiam karmić! Dlatego dalej mojego Stasia karmię - co prawda tylko raz dziennie (w nocy), ale jednak :-) A witaminy i kwas foliowy czerpię z Feminatalu :-)
 
Ja tez uwielbiam karmić! Dlatego dalej mojego Stasia karmię - co prawda tylko raz dziennie (w nocy), ale jednak :-) A witaminy i kwas foliowy czerpię z Feminatalu :-)

Ja Igora też karmię tylko na noc i w nocy jak się przebudzi..
Ginka mówi, ze karmienie i ciąża to zbyt duże obciążenie dla organizmu... i dlatego powinnam przed starankami odstawić Małego od cyca :((
 
reklama
Do góry