reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Bylam dzis u mojej ginekolog. Prolaktyna oczywiscie ja zmartwila, jedynie po obciazeniu jest ok. Przepisala mi ten nieszczesny Bromergon, ktory mam brac przez miesiac, pozniej na dwa dni przerwac kuracje, w tym czasie zrobic znow prolaktyne, po czym znow miesieczna kuracja bez wzgledu na wynik prl (tym razem bez obciazenia
icon_smile.gif
). Powiedzial, ze przy tak zawyzonej prl istnieje podejrzenie mikrogruczolaka, ktorego poki co (jakby co
icon_razz.gif
) bedziemy zwalczac tym lekiem. Ogolnie nastawienie tej babki jest super
icon_biggrin.gif

Pytala tez jakiej antykoncepcji uzywamy, gdy jej powiedzialam, ze met. naturalne, przepisala tez folik
icon_razz.gif
lub jak chcemy to stosowanie skuteczniejszych metod
icon_wink.gif
 
reklama
maron powodzenia!!!
mam do Was takie pytanie: czytam sobie inne wątki i widzę , że mamy mierzą sobie temp, kupują testy na owulke itp. Nie wiem czy jest sens stosowac te metody od poczatku starań? nam sie uadło od razu i nawet nie wiedziałam ze takie metody warto stosowac.
Pora zaczac brac kwas foliowy

Ja nie mierzyłam nigdy tempki, ani nie stosowałam testów owu... co do tempki to nie jestem systematyczna, więc u mnie odpada... a co do testów, myślę, że warto. Sama sie w nie chyba zaopatrze, jak już staranka będą szły :))

Bylam dzis u mojej ginekolog. Prolaktyna oczywiscie ja zmartwila, jedynie po obciazeniu jest ok. Przepisala mi ten nieszczesny Bromergon, ktory mam brac przez miesiac, pozniej na dwa dni przerwac kuracje, w tym czasie zrobic znow prolaktyne, po czym znow miesieczna kuracja bez wzgledu na wynik prl (tym razem bez obciazenia
icon_smile.gif
). Powiedzial, ze przy tak zawyzonej prl istnieje podejrzenie mikrogruczolaka, ktorego poki co (jakby co
icon_razz.gif
) bedziemy zwalczac tym lekiem. Ogolnie nastawienie tej babki jest super
icon_biggrin.gif

Pytala tez jakiej antykoncepcji uzywamy, gdy jej powiedzialam, ze met. naturalne, przepisala tez folik
icon_razz.gif
lub jak chcemy to stosowanie skuteczniejszych metod
icon_wink.gif

Czyli narazie masz brać przez 2 miechy Bromergon?? A potem?? czy juz po tym czasie prolaktyna się unormuje??

maron czyli bierz leki i FOLIK a będzie ok :))


Ja w lutym jadę prywatnie do ginekologa do prywatnej kliniki w Coventry porobić badania więc proszę już teraz zaciskajcie mocno kciuki:)


Pozdrowionka dziewczyny:)

&&&& zaciśnięte :))


Ja do ginki idę jutro. Zobaczymy co z moją nadżerką i dlaczego miałam opóźnioną @@@.
 
wika na razie mam miesiac brac, pozniej odstawic i badania zrobic, pozniej znow miesiac brac, a pozniej mam isc do ginki ( i pewnie powtorzyc badanie ) i sie zobaczy co dalej ;-) watpie czy sie unormuje prl bo mam naprawde wysoka, ale przynajmniej powinna sie zmniejszyc :)
Jak na razie czuje sie swietnie po tym leku, roznosi mnie energia, naprawde :-)
 
Trzymam za Was kciuki dziewczyny.

Ja odstawilam tabsy w listopadzie i jak na razie widze ze libido powoli wzrasta:-) bo tak to dol okropny byl. Jeszcze tylko zeby ta suchosc pochwy minela bo sie wykoncze z zelami. U mnie pod katem ginekologicznym narazie wszystko ok, po porodzie mialam mala nadzerke ale juz znikla, cytologia ok, zadnych torbieli( o dziwo- bo odkad zaczelam chodzic do gina czyli od 17lat to wciaz torbiel) wiec jakby co to jestem w miare przyszykowana na staranka
 
Trzymam kciuki za was wszystkie.
U mnie tym razem chyba cykl bezowulacyjny, ale to i tak nie ma znaczenia, bo jeszcze ciąża nie jest pożądana. Boję się tylko, że gdy będę gotowa to się nie uda. O pierwsze dziecko starałam się półtora roku, o drugie pół.
Maron, a jaki masz poziom prolaktyny?
 
Widzę, że wszystkie się w jakiś sposób szykujemy :-D Ależ ten czas leci! Ja od wczoraj biorę Feminatal, poza tym tez od wczoraj przeszłam na dietę - oj tak, to sie mi bardzo przyda - za 2 tygodnie idę do ginekologa bo ma sprawdzić jak tam wyglada sprawa z moją nadżerką (po ciąży mi się mała zrobiła, najpierw czekaliśmy że może się sama cofnie, ale sie nie udało, potem miałam raz wymrażaną, wyraźnie się zmniejszyła, potem 3 tygodnie brałam Cicatrydynę, a teraz kontrola czy mrozimy raz jeszcze czy juz jest ok) - no a potem juz tylko czekamy na maj :-)
Maron - trzymam kciuki żeby było OK :-)
agnieszka.kk - no to juz od teraz kciuki będę trzymała :-)
 
Witajcie

Dziękuję za kciukasy.
Uszy do góry dziewczyny,musi być dobrze!

My staranka zaczynamy już w Hiszpanii na urlopie a to dlatego że nie wiem czy uda się za pierwszym czy drugim czy kolejnym razem więc wolę zacząć szybciej niż potem żałować że nie zaczęłam wcześniej.
Jak na razie czekam do lutego na wizytę i ginekologa.
A poza tym od wczoraj mam mega ból głowy:-/
...a za chwilę do pracy ehhh:-/


Pozdrawiam was dziewczyny i życzę miłego dnia!!
 
reklama
Witajcie:-)
to ja też trzymam kciuk:-)

dawno nie pisałam bo to swięta, mężuś miał wolne to spedzaliśmy razem czas:-)

Kubuś lata jak szalony:) a my już myślimy nad drugim Szkrabikiem:) staranka rozpoczniemy na pewno po czerwcu tego roku, bo teraz stawiam na siebie i planuje otworzyć wlasną działalność:-)

miłego dnia :)
 
Do góry