reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Hej Staraczki,

ja ttylko się witam i spadam, bo mam "trochę" papierkowej pracy do szkoły do wykonania!!!

Tak więc trzymajcie się ciepło i do poklikania niebawem :))
 
reklama
czytam a nic nie pisze :/ czas sie wiec odezwać :)

Ja bardzo chce dzieciaczka ale w porównaniu o wiekszosci z was bedzie to Nasze pierwsze :)

a wracajc do tematu swiat, myslę że juz nie długo wszytskie poczujemy ze zblizaja sie wielkimi krokami bo ponoc od przyszlego tygodnia ma padac prawdziwy snieg....

Pozdrawiam z nad gara z grochówka :D
 
No pusciutko:-(

U mnie tez ciemno, szaro i zimno.
Napieklam buleczek z serem i ze sliwką:-) zapraszam:-):-)

Musze wybrac sie z Miloszkiem do lekarza bo od czerwca wazy 8kg i nie przybiera a urosl tylko centymetr:-:)-(

Mezulek jutro wraca(jest kierowca miedzynarodowym):-):-) kupilam gre planszowa erotyczna- zobaczymy czy sie przyda:-)
 
Ech, no trzeba ozywic ten malzenski zwiazek:)

Agnieszka widze ze szykuja sie wakacje... my tez planujemy latem pojechac do Wloch(mam tam ciocie) ale zobaczymy jak to bedzie bo budujemy dom i wiadomo jak to jest- lepiej cos zrobic niz sie rozwalac z kasa- ale nie ukrywam ze bardzo bym chciala- zawsze jak tam jade to wracam napelniona pozytywna energia:)
 
reklama
Lelek my od bardzo dawna chcieliśmy jechać gdzieś za granice Anglii na urlop aż w końcu się zdecydowaliśmy.
Jesteśmy w trakcie odkładania pieniędzy na dom lub mieszkanie ale na wakacje mieliśmy odłożone już od dawna lecz ciężko było nam się zdecydować gdzie i kiedy aż w końcu decyzja zapadła i lecimyyyyy.Sama jestem ciekawa jak tam będzie,mam nadzieję że przywiozę dużo zdjęć i piękne wspomnienia :)
 
Do góry