reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Dzien dobry
Ja tez po imprezie zmeczona ;-) do tego chyba miałam niewygodne buty bo az nagniotki mi sie porobiły od tych tanców :-D tak to jest jak szpile sie nałoży ;-) U mnie weekendowo odwołali mi dzisiejsza zmiane wiec wolna sobota :tak: miałam troche planów ale jak narazie spedzam na kanapie ;-) nie wiem czy rusze z robotą .Wogole macie moze jakis pomysł na obiad ????? please
 
reklama
Ja mam na obiad pulpeciki w sosie pomidorowym z ziemniaczkami , zapiekany z "pomysłu na ":tak:

I przegapiłam imprezke ehhh znowu bo mnie M zawsze w piątek wcześniej wlecze do wyra ,ja zazwyczai ide do łazienki sie przyszykować, a jak wracam to moje szczęście już śpi :-D:-D:-D.Oglądałam wczoraj tv do późna bo dziś mogłam pospać ,a teraz po obiadku jedziemy do teściów i kolejny weekend z teściową :no:
 
Kobietka wiec podsunełas mi pomysł robie te pulpeciki;-) mieso mielone mam sos pomidorowy tez wiec obiad jest :tak: Wspólczuje weekendu z tesciową :sorry2:ale dasz rade no i wysyłam z Tobą mojego kota

Serwuje tez kawke jakas taka oklapła jestem dzisiaj



 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Fajny ten kotek , :tak:u teściów są 3 kocichy i jeden mały kotek to będzie miał towarzystwo:-D:-D:-D, ja kawki nie pijam na żywo ,ale wirtualnie chętnie:tak:
 
Kobietka teraz to dasz radę z kotem Fleur :)) Trzymaj się dzielnie :)

A obiad u mnie dzisiaj lajcik: schabowy z ziemniaczkami i korniszonem. Nie chce mi sie nic wymyślać dzisiaj :(
 
Fleur fajne masz te emotikony:)Kocur mnie powalił po raz kolejny :-D

Ja na obiadek miałam makaron z piersią kurczaka w serze do tego soczek i tradycyjnie po obiadku wielkie lody z bitą śmietaną :tak::-)

Nie długo zostaję sama z synkiem,M wychodzi.
 
reklama
Do góry