reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Czesc kobietki :-) Ja juz na miescie dzis bylam. Musialam zajsc tez do banku. Zupke ugotowalam, bedzie do tego spaghetti i taki dzis obiadek ;-)

katrina ja tez bym miala znizke nawet jakbym nie miala tego zaswiadczenia, ze miasto mi placi. Wtedy bym zaplacila 58 euro za paszport, bo stary mam wazny jeszcze 6 lat :tak: A tak zaoszczedzilam jeszcze ekstra 5 euro :-D

martolinka z autem Maz jedzie w piatek z samego rana do Stargardu, a wraca w sobote i cala impreza z podroza wychodzi nas jakies 1000zl, wiec 250 euro a nie 600 euro, to roznica jest ogromna. A mieszkanko pokaze jak juz sie poprzewozimy :-)
 
reklama
Witajcie,
trójmiasto zasypane. Auta jadą po 30 km na godzinę. Powiem szczerze , że już mam dość tych szalików , czapek i kombinezonów. GRRR

Nastrój mi poprawiła wiadomoiść ,że pod wnioskiem o referendum edukacyjne podpisało się już prawie 100 tys.osób! coś zaczyna się w tej sprawie dziać i jest szansa na odwołanie tej "niemądrej" reformy
yes2.gif
 
halo?
śniezyca najgorsza chyba za nami całe szczęście. Ciezko było wczoraj spacerować , ale choć na godzinkę trzeba było wyjść.
Ali chyba trójki idą. Płakała sporo w nocy biedna
 
Hejka! Gdzie wszystkie Mamy??? :eek:

martolinka u nas tez przedwczoraj porzadnie nasypalo, ale od tamtej pory nie pada i jest na plusie, wiec mam nadzieje, ze niebawem naprawde zobaczymy prawdziwa wiosne :tak: Biedna Ala, tak to juz jest niestety z tymi zabkami...

My dzis zaczynamy pakowanie

Wczoraj jedynie humor mi troche zepsula urzedniczka, ktora zadzwonila z informacja, ze jednak nie beda nam za cale mieszkanie placic i ze odejma nam ponad 100 euro. Wiem dlaczego. Bo Mezowi zmienila sie klasa podatkowa i bedzie wiecej mial do reki, wiec w to miejsce stwierdzili, ze moga nam dac mniej :crazy: Ale i tak to mi nie zepsuje nastroju, bo ta przeprowadzka to naprawde cos wielkiego dla nas :tak: Pokaze Wam moj brzuszek ;-)

DSC02899-001.jpg
 

Załączniki

  • DSC02899-001.jpg
    DSC02899-001.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 23
Ostatnia edycja:
Dziewczyny sorki, że tylko o sobie, ale okazało się, że Bartek ma torbiel Bakera i czeka nas zabieg i pobyt w szpitalu:eek: ehhh o niczym innym nie umiem myśleć i na niczym nie umiem się skupić:no: w Gliwicach terminy są na maj, no chyba, że mamie uda się załatwić wcześniej, a jeszcze jutro będę dzwonić do Orzepowic:sorry: przeraża mnie to wszystko :szok:
 
zima!:angry::angry::angry::angry::angry: kiedy wreszcie sie skonczy???:wściekła/y::wściekła/y:

a bylo tak fajnie, teraz znow powraca glupi humor:wściekła/y:


Sowinka co z Bartem? Jak wogole stwierdzili torbiel? Mial jakies objawy? Mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze


martolinka, jak Alusia? Robi postepy?

wika a co z Toba? To przez zime?

lazurek-brzuszek okazały:tak:


Normalnie nie mam na nic ochoty,powinnam pojechac odebrac dowod osobisty i zlozyc wniosek o nowe prawko, pozglaszac w urzedach o zmianach danych, wykupic recepty na mleko, jakies zakupy spozywcze ale tak mi sie nie chce!
Tescie byli tydzien, bylam na ciuchowych zakupach, cos tam upolowalam z przecen i kuponow rabatowych ale jakos nie podszedl mi obecny asortyment.
 
Lelek żadnych postępów.. to mnie bardzo martwi. w najbliższą środę rehabilitacja

edit.
Niech sie ta Ali rehabilitacja zacznie , bo ja zwariuję.. od jakiegoś czasu nie ma żadnych postępów w rozwoju motorycznym. Dziś to już naprawdę się poryczałam jak sąsiadka napisała mi , ze jej 9 miesieczny syn już sam wstaje. Ala jest sto lat za murzynami w porównaniu do niego. Wiem , że dzieci się nie porównuje , ale nie jest chyba normą , że Ala kończy za miesiąc rok i sama nie usiądzie. Muszę jeszcze czekać do środy..
 
Ostatnia edycja:
reklama
Martolinka, a od kiedy zauważyłaś że coś jest nie tak u Ali?? A pełza, raczkuje?? Szkoda, ze takie długie terminy do rehabilitanta, bo to rzeczywiście fisia można dostać...

Lelek, nie wiem w sumie co sie dzieje, ale chyba rzeczywiście to ta zima:wściekła/y::wściekła/y:
 
Do góry