reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

reklama
łoooo to będzie się dzialo :) A kiedy masz dni płodne :rolleyes2:

i ta słodka dziurka.....padłam:biggrin2:
nie będę go pocieszać...sprawdziłam dni płodne:rofl2::rofl2::rofl2::rofl2:
a z dzisiejszych zakupów wyszły nici choć nie do końca kurtkę mam upatrzoną, kozaczki płaskie też-muszę się jeszcze upewnić czy gdzie indziej ładniejszych nie ma i kupię:-)
 
Witam sie jestem uprana i ugotowana i mam free time :-)

Anna- to udanych zakupów życzę.
Dafii- ja swojego chrześniaka to bym zjadła ,ale diabołek z niego niezły mimo to może mi po głowie skakać ,a ja i tak go uwielbiam ,a musze sie nacieszyć bo ma już 4 lata i za kilka lat będzie obciach z ciotką sie ściskać ,ale tarmoszenie go po głowie to mi chyba na zawsze zostanie taki nawyk, a Twój w jakim jest wieku?
Agnieszka.k no to koniecznie zajrzyj jutro na dłużej:tak:,ja mam na jutro tylko prasowanie w planach to pewnie też zajrzę.

moj ma prawie 17 meisiecy:) zaraz wstawie 2 fotki z jego dzisiejszym super pomyslem jakby tu cioci zrobic sprztanie:D

ODKURZANKO BYLO CAŁĄ TRÓJECZKĄ:p



JULKA PRZYŁĄCZYŁA SIĘ DO AKCJI "ZBIERANIE CHRUPKÓW"

 
Ostatnia edycja:
Witajcieeee jestemmmmmm:))
W końcu mam wolne.
My już po śniadaniu,dom ogarnięty,drugie pranie już się robi.
Zaprowadziłam Alanka do przedszkola,jest prze szczęśliwy bo mają dziś halloween i taki zachwycony ze strojem w ręku szedł dumny.
Na :ninja2: wstawię fotkę :tak:


Daffi o rany :szok: ale niezły bałagan zrobili Ci dzieciaki :-D
 
ymmm rozumeim, że dziś bez alkocholu?? Ja ma ochote na kakao :D lub kotajl truskawkowy na śmietanie ( wirtualny nie powinnien tak utuczyć :))



aaa wieczorkiem zaczynam przygotowywac cytrynóweczke.... za 2 tygodnie powoli będzie można ją pić :D
 
ymmm rozumeim, że dziś bez alkocholu?? Ja ma ochote na kakao :D lub kotajl truskawkowy na śmietanie ( wirtualny nie powinnien tak utuczyć :))



aaa wieczorkiem zaczynam przygotowywac cytrynóweczke.... za 2 tygodnie powoli będzie można ją pić :D

cytrynóweczkę powiadasz...to podeślij jedną flaszkę do mnie plisss :-D
a koktajl truskawkowy mniammmm jest pyszny :tak:
 
reklama
Agnieszka-Ja pije piwko ja pije już teraz z soczkiem:-D

Daffi- jaki słodziak z tego maluszka cudny:-) , a pomysły ma jak dzieciaki mojego brata i siostry wyobraź sobie 4 urwisków każdy z paczką chipsów i robią panierke z tego :szok: :-D:-D.

Anna- oj to bidulko musisz sie zaczekać za drugą połówką ,ale w naszym towarzystwie czas szybko zleci:tak:Słodka dziurka...??????? :-D:-D:-D:-Dja też wole słodkie trunki :tak:
 
Do góry