reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Witam:)))
Dafii ale masz fajną córeczkę, ale ma włoski już długie:)))
Byłam dzisiaj u kosmetyczki-brwi i pazurki zrobione, więc humorek troche lepszy, ale cos mnie gardło boli, niestety

Moje pytanie zostalo pozostawione bez odp, macie jakis wątek zamknięty?? i kto nim zarządza

Milenka tez miała halloween, tak ja pani wymalowala, że na pierwszy rzut wyglądała jakby limo miała hihi

a co do alkoholi to tez lubię słodkie
 
reklama
witajcie dziewczęta:-)
obliczyłam - zostało max 36 godzin:-D:-D:-D:-D
Kobietka ja jak pije piwko to też tylko owocowe, ale na dziś mam resztę (tzn. pół butelki)szampana ze wczoraj:rofl2:
tak więc z miłą chęcią dołączę do Waszej koktajlowej imprezki:-D:-D
 
Ja dziś będę mało towarzyska na imprezie bo padam z nóg....tydzień był tak męczacy,że dziś już nie daje rady ale jutro sobie to odespie.

We Wro piękna, ciepla Złota Jesień więc postawnowial się podzielić z Wami tą przyjemną aurą i przesylam Wam troszkę jesiennego nastroju ode mnie z domku:-D





 
Witam Was Kobietki :)))

Wkońcu sobota :))) A ja mam nawał spraw na głowie, do tego jeszcze Igor zaczął stawiać pierwsze kroki więc pracy przy nim co nie miara :)

Devi- cudne widoki i cudna jesień :) U mnie jakoś tak szaro, ponuro jest :( Chyba muszę pomyślęć nad jakoś dekoracją jesienną w domu i może coś spapuguję z Ciebie :))
Daffi- no to masz wesoło teraz przy dwójce dzieciaczków :)) A czy Ty jakos wcześniej też nie zajmowałaś się jakims urwisem???
Mikusia- też bym się wybrała do kosmetyczki, ale czasu u mnie niet!!!!!!!!! I chodzę ostatnio jak taka "sierotka marysia"!!! Nie obrażając oczywiście Marysiek :)) JAk się Milenka bawiłą na imprezie halloweenowej???

Dobra ja lecę, bo M. wlaśnie przywiózł swojską kiełbasę od wuja :)) Trzeba spróbować czy dobra :)))
Anna- czyli M. dzisiaj dotrze?? I tak jak Devi pisała "Nie spać, tylko dzieci robić :)))"
 
Dzień dobry w sobotni poranek:-)
ja właśnie włączyłam drugą i ostatnią na dziś pralkę, wczoraj z Przemciem ogarnęliśy domek, ciasto kończy się piec, jeszcze tylko małe zakupki i możemy się byczyć:-D
Wika a właśnie przed chwilą dzwonił, miał dobrzeć jutro z rana, ale za chwilę wyjeżdżają i będzie dziś w nocy-do roboty się weźmiemy ale póki co raczej "bezowoconej":-p:-):-)chociaż musimy uważać bo dni płodne mam:sorry2:
 
Witajcieeeee:))))))
Dziewczyny ale się wyspałammm,jak nigdy:)

witam się w sobotni poranek z filiżanką ciepłej kawusi :-D
czarna-filizanka-z-kawa.gif
 
Ja tez się witam sobotnie...też nadrobiłam spanie,potem przyjemny poranek a jak sobie pomysle, że dziś w nocy przestawiamy zegarki i jutro mamy godzine gratis to jeszcze bardziej sie ciesze i poniedziełek jeszcze wolny :) JEST PIĘKNIE

We Wro dziś cieplutko i mega słonecznie więc pijemy kawke i jadziemy na jakąś wycieczke :D
 
reklama
Devi dzięki za przypomnienie o zegarkach, kompletnie bym zapomniała:-D
u nas też piękne słoneczko, my pijemy imieninową kawcię Przemka.
A chłopaki z Austrii tak prędko nie dotrą bo bus im zastrajkował buuuuuu
już wyjechał po nich drugi z Polski przed południem, ale trochę to potrwa:no:

byłyśmy dziś z mamą na cmentarzu umyć pomnik i taka jakaś nostalgia mnie ogarnęła...
 
Do góry