reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

jak to mowia ˝kac morderca˝ hehe

Przepraszam,moze to nie na miejscu ale usmiechnelam sie pod nosem na mysl o wypadajacej torebce policzkowej chomika...jakos nie umiem sobie tego wyobrazic;) mam jednak nadzieje ze chomik powroci do zdrowia:)
 
reklama
Cześć Kilolek :)) U nas w każdy piątek mamy imprę :)) To już taka nasza forumowa tradycja :)) I ja też planuję dzidzię na wiosn 2012 :) A jak wyjdzie? czas pokaże :))

A reszta dziewczyn co??? Śpicie??? Heloł!!!!!!!! Pobudka!!!!!!!!
no to ciekawie się zapowiada :D ja nie poimprezuje z Wami bo wciąz cyckuję ale przynajmniej sobie popatrzę :D

przyznam, ze tez jestem zaintrygowana ta torebka policzkową ale cyba nie chcę znać szczegółów, bo brzmi to koszmarnie. Biedne zwierzatko! Mam nadzieję, ze mu to "naprawią"
 
pokazałabym Wam zdjęcie ale nie jest to najprzyjemniejszy widok więc oszczędze:sorry:
czytałam w necie że jak się szybko zareaguje to groźne to nie jest,ale zmartwienie jest:sorry:ech taki "urok"charakteru:happy:
 
no to ciekawie się zapowiada :D ja nie poimprezuje z Wami bo wciąz cyckuję ale przynajmniej sobie popatrzę :D

Kilolek- cyc to żadne wytłumaczenie dla Nas bo cycukjące mamusie już u nas są i tez imprezuja ;) Wirtulanie można sobie na dużo więcej pzowolic :)

i Dzień dobry pozatym :) Pełna energi rozpoczynam nowy tydzień pracy (heheh ale ściema....JA CHCE JUŻ WEEKEND ;))
Jedyny plus poniedziału, że dziś znów lece do fryzjera...jak zwykle odświezamy farbe i może coś z włoskami wymyśle....może zetne na krótko???No i 200zł ucieknie z portfela ale czego się nie robi żeby być piękna ;P

Pozdrawiam
 
no to ciekawie się zapowiada :D ja nie poimprezuje z Wami bo wciąz cyckuję ale przynajmniej sobie popatrzę :D

O nie!! Od imprezki nie uciekniesz!!! Ja też cycowa i już jedną wirtualną imprezkę %%%% zaliczyłam :)) Od ponad 2 lat jestem abstynenktą i tak upić sie wirtualnie- fajna sprawa, poprawia stan ducha :)))))

pokazałabym Wam zdjęcie ale nie jest to najprzyjemniejszy widok więc oszczędze:sorry:
czytałam w necie że jak się szybko zareaguje to groźne to nie jest,ale zmartwienie jest:sorry:ech taki "urok"charakteru:happy:

Zdrówka dla chomika i żeby mu ta torebka policzkowa "wpadła" na swoje miejsce :))

Devi- powodzenia u fryzjera :)) Aha i zapomniałabym, zazdroszę wypadu na quady :) Szalej póki możesz, bo potem takie imprezki to już rzadkość :(( Przynajmmniej mnie tak jest!!!

A my, jak Igorek zje śniadanie, spadamy do koleżanki na ploteczki :)

Miłego :)
 
cześć
witaj Kilolek :tak:

Devi oj fajnie jest tak sie odświerzyc u fryzjera, ja to narzie tylko domowe zabiegi na wlosy, bo wkońcu je chce zapuścić a mam naturalnie kręcone no i czarne, więc nie chce w nich grzebac , bo nigdy nie urosną-ewentualnie raz na jakis czas dla polysku farbnę Lorealem Castingiem:tak: a w domu to maseczki i ncodziennie jedwabiem:tak: no i odzywki w sprayu

Wika u mnie tez imprezy to rzadkość-no ale jakoś za tym nie tesknie:no:

Ania biedny chomik
 
reklama
Haj kobietki wkoncu jestem po przerwie:-)
Remont zakonczony 30-stka mojego M udana a staranka nadal bez zmian czyli koniec 2011 tyle ze plecy to mi pekaja okropnie narazie tyle bo czeka mnie nadrabianie watkow:cool2:
Ah aga chcialas fotki po sesji :happy2:wiec wejdz na ta stronke i foty od 82-91 to my:tak: Fotografia dziecięca. - Marta Wieczorek-Ciuk
Pozdrawiam wszystkie staraczki






Kasik witaj :-)

Śliczny masz awatarek :tak:

Cieszę się że wszystko się udało.

Lecę obejrzeć fotki :tak::happy2:


Kasik zdjęcia przecudneeeeeee!!!!!!!!!!!!!
 
Ostatnia edycja:
Do góry