reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Wika-Dziekuje za sery i oliwki:) a jak sie napijesz to ci dziecko lepiem bedzie spalo;) zart oczywiscie

No też właśnie, może i bym się doczekała w końcu przespanej nocki :))))

a takie spotkanie rodzinne :) teściowie przyjdą chrzestny Sebulka i moja mama i siostra z facetem:) oblewamy narodziny Sebka :) bo na chrzcie to tak głupio pić :p

zmykam bo musze ogarnąć siebie, potem mieszkanko, isc na spacer z Sebulą przygotować do końca wszystko na imprezę , umyć Sebulka dużo tego ... :)
życzę ślicznego weekendu :)

Miłej imprezki :)

ooo laski ale mam kaca po tej imprezie :D Kogo nie było niech żałuje :D

A teraz zbieram sie na quady do Tych :)
do napisania w niedziele lub w poniedziałek

Baw sie dobrze :))


Witam Was po dzisiejszej nieobecności spowodowanej odsypianiem wczorajszej imprezki :))
A tak na serio, to trzeba było dzisiaj nadrobić zaległości z całego tygodnia w domu, a po obiedzie pojechaliśmy na zakupy spożywcze i tak zleciała cała sobota. Dobrze, ze jutro niedziela to się trochę polenię :))
 
reklama
Witam przyszle mamusie!
Imprezowo tu widzę u Was.
Też planuję dzidzię na 2012, najchętniej na wiosnę - kwiecień / maj. ALe plany planami a co wyjdzie to czas pokarze. Jeśli tylko finansowo wyjdziemy na prostą to koło września zaczynamy staranka :D
 
Cześć Kilolek :)) U nas w każdy piątek mamy imprę :)) To już taka nasza forumowa tradycja :)) I ja też planuję dzidzię na wiosn 2012 :) A jak wyjdzie? czas pokaże :))

A reszta dziewczyn co??? Śpicie??? Heloł!!!!!!!! Pobudka!!!!!!!!
 
hej Dziewczyny u mnie niedziela niespecjalnie:no: na weekend bylismy u mojej matki i się z nią pożarłam:szok: a te wyjazdy to pomysly mojego męża, ja tam wole w domu być, a ona w sumie albo praca albo szkoła i nie chciał byśmy same siedziały i wymyslił wyjazd, ja już nie pamietam co to miły rodzinny weekend - u nas ostatnio rzadkość-mąż albo w pracy albo w szkole albo odsypia jak teraz:wściekła/y: jeszcze z miesiąc i zaczną mu się zaliczenia w szkole i to dopiero meksyk będzie, ale zła jestem:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
Zadnych wyjazdów więcej:no:
 
Powracam....na quadch było bardzo fajnie tylko głowa boli :/ Ale alko. nie zalowalam sobie bo jakos tak mialam w perspektywie ze to moze moja jedna z osttanich imprez z procentami :)

Zbieram sie do spania bo przede mna kolejny ciezki tydzień.

Pozdrawiam
 
reklama
i ja witam się wieczorkiem
u nas od rana trudny dzień, chomikowi wypadła torebka policzkowa, na szczęście weterynarz dyżur miał, dał nam jakiś proszek,ale jak dla mnie to on mało wiedzący był, biedna chomiczka męczy się z tym dziadostwem nadal więc jutro pojedziemy po pracy do naszej osiedlowej lecznicy:sorry:
Wika przebijam Cię, ja wstawię o 5.50:-pchyba,że mnie budzik M o 5.20 obudzi:sorry:
Mikusiu współczuję kłótni,ja wczoraj byłam u teściów, kłótni nie było ale lekka vqrvka jak zwykle:crazy:
Devi odważna kobieto, ja bym chyba na quady nie wsiadła;-)a bólu głowy po % współczuję ogromnie
 
Do góry