reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Wika-Dziekuje za sery i oliwki:) a jak sie napijesz to ci dziecko lepiem bedzie spalo;) zart oczywiscie:)

Agatka-gratulacje dla brata:) to ten sam co w zeszlym tygodniu mial urodzin? Daje wam wiele pretekstow do imprezowania:) i oczywiscie z piwkiem zapraszamy

Fleur-jak czytasz mojego bloga??? Tam jest podstawowy przepis na muffinki. Ale co sie odwleczd to nie uciecze bo wytrawne tez tam wrzuce niebawem
 
reklama
wika8- Ja dokładnie tak samo, tylko z soczkiem piwo, ale spokojnie soczek też mam, malinowy:)
Fleur- A co polewasz?:)
devi- Tak, to ten sam brat(Rodzonego mam jednego brata). Fakt dba o rozrywkę w naszej rodzinie:)
 
witam sie
ja tylko wpadam na chwileczke

Witajcie wieczorkiem:))))
Jak mija wam wieczorek?

Pajka nie doczytałam wybacz...szykujesz imprezę a z jakiej okazji?

a takie spotkanie rodzinne :) teściowie przyjdą chrzestny Sebulka i moja mama i siostra z facetem:) oblewamy narodziny Sebka :) bo na chrzcie to tak głupio pić :p

zmykam bo musze ogarnąć siebie, potem mieszkanko, isc na spacer z Sebulą przygotować do końca wszystko na imprezę , umyć Sebulka dużo tego ... :)
życzę ślicznego weekendu :)
 
Witam się weekendowo:)))

Pajka aaa rozumiem więc życzę udanej imprezki:))
I pozdrowionka dla Bartusia:)



...ale impreza była tu wczoraj a Ja poszłam spać :sorry:
Mam super winko więc byłoby co pić i jeść bo widzę że Devi piekła mufinki mniammmm:-D

A tak poza tym to co tam u was kochane?
 
ooo laski ale mam kaca po tej imprezie :D Kogo nie było niech żałuje :D

A teraz zbieram sie na quady do Tych :)
do napisania w niedziele lub w poniedziałek
 
podziel się:-p
ja właśnie biszkopt upiekłam to się zamienię:sorry::-D

a u mnie za oknem przepiękne słoneczkow:szok:wiosna:-)a rano przymrozek był:baffled:

Aniu chętnie się podzielę.
Mój M nie pije więc cała butelka jest dla nas a winko dostałam od znajomych którzy byli u nas tydzień temu,przywieźli mi z wycieczki z Londynu rocznik 2004 czerwone i pewnie jest pyszne :tak:

A biszkopciku posmakuję oj tak :tak:
U Ciebie pięknie świecił słoneczko a u mnie przed chwilą padał grad :szok: poważnie :tak:
 
reklama
Agniesiu jak słodkie to winko to chętnie skosztuję;-)innego nie piję
ja dziś jako "dobra synowa" teściów odwiedziłam i znów dano mi do zrozumienia że chrześni na ślubie być muszą:eek:
 
Do góry