reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

oj Agatkaak ale cham z tego lekarza, w głowie sie nie miesći. Nie mów jeszcze, że to była prywatna wizyta? Od takcih jak najdlaej, wybierz się do innego gina. Ja generalnie tez chodzę prywatnie, płacę 120 zł za wizyte, ale mam kompleks-wszystko, i odp na każde pytanie. Mysle, ze raz na poł roku mozna wydac ta kase. Teraz w październiku tez sie wybieram
 
reklama
Witajcie:happy2:

Wrrrr wczoraj byliśmy na zakupach i 600,00 zł nie nasze:baffled: no, ale my jedziemy zawsze po wypłacie i kupujemy wszystkiego na zapas, więc na cały miesiąc mamy spokój:tak:

Buziaczki i życzę miłego dzionka:biggrin2:
 
KrolowaFal- no właśnie jakaś porażka.
mikusia84r- Tak prywatnie zapłaciłam 90zł:/
Tzn wykupiłam już te prochy co mi kazał brać i jak się nie poprawi po nich to pójdę do innego lekarza, do niego już na pewno nie pójdę!
 
Witajcie:)
W końcu mam wolne:)))

Czekam na ten upragniony weekend bo w ten weekend bukujemy bilety na nasz urlop :happy2:tak się cieszę że kolejne nasze marzenie się spełni :happy2:

Pogoda u nas do d*p* ehhh
Nie długo zaprowadzę synka do przedszkola i wracam do was bb :tak:
 
witaj Agnieszka:-)

Agatkaak to on chyba nienormalny jest 90 zł:szok: i takie traktowanie:szok::wściekła/y: Rozumiem by jeszcze na kase, bo to różni lekarze, ale prywatnie i taki numer:no: wstydziłby się


A ja własnie stoczyłam batalie pod drzwiami gabinetu lekarskiego, bo oczywiscie byly problemy kto ma wchodzic i w/g zasad i najwazniejsze weszłam uff i mamzaświadczenie, że moge byc szczepiona na żółtaczkę, ale niestety dzisiaj panie, które szczepią są na szkoleniu i muszę iść w poniedziałek i jak tu nie narzekac na słuzbę zdrowia naszą, jakbym pracowała w innym systemie to zaszczepic się na kasę chorych to bylby nielada wyczyn conajmniej 2 dni urlopu :szok:
Teraz siedze i wcinam na obiad sorbet bananowy z ice-mastry:szok:
 
Agnieszka u mnie pochmurno bez deszczu, ale i tak popołudnie w domu. Jutro pojedziemy z Milą do sali zabaw dla dzieci. Teraz mąż wyszedł do pracy, będzie dopiero w nocy
 
Agnieszka u mnie pochmurno bez deszczu, ale i tak popołudnie w domu. Jutro pojedziemy z Milą do sali zabaw dla dzieci. Teraz mąż wyszedł do pracy, będzie dopiero w nocy

Widzę że pogoda brzydka tak jak u mnie tylko że u mnie na dodatek jeszcze leje;-/
Czekam na M i jedziemy na zakupy,młody w przedszkolu więc mamy trochę wolnego czasu:)

Jutro zapowiada się wam miły dzień,fajnie:))
 
od 11 października mąż zaczyna kursy oprócz pracy, a średnio w co 2 weekend ma szkołę, więc przed nami ciężki okres- nie mamy zbytnio czasu dla siebie:baffled:
 
reklama
Mikusia rozumiem cię mój mąż właśnie zaczyna studia zaoczne i tez go często nie będzie w weekendy.
agatka natychmiast zmień lekarza to skandal żeby sie tak do ciebie odnosił.
Ja już dostaję jakiegoś świra mam taką huśtawkę nastrojów że raz sie wydzieram a raz płacze ;( i do tego pada;(
 
Do góry