reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Agatko daj znać jak wizyta ,
Mikusia- może owu była wcześniej jednak, masz bóle owulacyjne?Mnie już pobolewa w boku ,a to dopiero 9 dc na słuz nie patrze bo w ciągu ostatnich dni przytulanki były.
 
reklama
kobietka22- oczywiście jak tylko wrócę, wizytę mam na 18 .
mikusia84r- To nie dobrze, pocieszające jest tylko to, że nie tylko ja mam takie dziwne cykle, ale wiesz zawsze mam późno okres, a nie zdarzyło mi się, żeby mieć za wcześnie okres.. więc coś jest nie tak, ale jak mówisz może od leków?!
 
nie wiem Dziewczyny, może okres wczesniejszy od dużych dawek witaminy C
w październiku wybieram się do gina to się wypytam jej
Ostatnio na usg nie stwierdziła żadnych nieprawidłowości, mowiła, że mam ładne pęcherzyki, jedynie macica w lekkim tylozgięciu no i te esrogeny niziutkie, aczkolwiek w normie
 
Mikusia - z tą owulacją to jest różnie jak pierwszy raz do ginekologa poszłam i miałam ten ból to powiedział ,że już po owulacji ,a innym razem u obecnego ginekologa też bolało akurat i mówie "pewnie owuluje ,albo wyowulowałam już " ,a lekarz powiedział ,że jeszcze nie ale już tuż tuż więc wiesz plus minus trzeba przyjąć ,a śluz nieraz mam tuż po @ ,a ból czuje dopiero 14 dnia.

Agatka nie każ dłużej czekać bo ja obiad na jutro musze robić:-)
 
Hellou dziewczynki :))

Jestem już po wizycie teściówki! Nie było tak źle :) Ale i tak nie lubię, jak Igor zostaje z nią sam!! Jakieś takie dziwne myśli mam wtedy!!!

Agatka!!!!!!!!!! Co i jak u tego gina??? Dawaj szybka nam wieści!!!
 
Więc tak, wkurzyłam się, bo za każdym razem jak zadawałam pytanie to się szyderczo śmiał. Tak jak i ostatnio ograniczył się tylko do wykładów na temat chemii i powiedziałam mu, że się źle czuję opisałam wszystkie objawy, a on, że nie da mi magiczne tabletki, która mnie wyleczy. Ja mówię, ale nadal nie mam okresu, oj tam kiedyś przyjdzie, trzeba czekać. I generalnie miał wszystko w d... i nie zamierzał dociekać z jakiego powodu nie mam tego okresu. Dał mi luteinę, żeby wywołać okres a jak już będę miała okres to mam zacząć brać tabletki i wtedy będę miała regularny okres. A i zapytałam go z jakiego powodu mogę nie mieć tego okresu, bo się naczytałam o jakiś guzach itp. a on się roześmiał i powiedział, że równie dobrze mogę nie mieć narządów płciowych;/. Generalnie cały czas starał się pokazać to, że nie interesuje go co i jest i nie zamierza dociekać.
Wyszłam wkurzona. Jeszcze pytałam go czy te proszki sprawią, że się lepiej poczuję, a on że nie.
 
reklama
Agatka natychmiast zmieniłabym lekarza! Co to ma być?! On po to jest, żeby fachowych odpowiedzi udzielać i Ci pomóc. Ale dziad z niego. Niech @$^%#@$$& (cenzura).
 
Do góry