reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Wita weekendowo. Wczoraj byłam na imprezie z ludźmi z pracy ;) OJ dziś nie jest lekko;) Czeka mnie dziś dużo sprzątania jutro nasza 1 rocznica ślubu będzie moja mama i teściowie i mój brat ;) Mąż ma zajęcia ;( wszystko na mojej głowie
 
reklama
Witam was:)

ewula to już życzę Wam wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy ślubu:)
bouquet06.gif


U mnie pogoda piękna,po południu zaliczam babskie zakupy :happy2:
Miłego dnia kochane:)
 
witam się nareszcie weekendowo:-D
miałam tak zawalony tydzień że dziś nadrabiam całotygodniowy bałagan:sorry2:
ale chociaż salę mamy już prawie załatwioną:tak:
A ja tymczasem piorę, sprzątam i gotuję:sorry2:
Wika na ciasto cappucino bym się nie skusiła ale chętnie zakosztuję sałatki i roladek:-p:-D
Ewula wszystkiego naj z okazji rocznicy i żeby mąż szybko zajęcia skończył:tak:
Devi a chwal się tym słonkiem ile wlezie, u mnie też za oknem (nie licząc wiatru:-p) lato jest:cool2:
 
witajcie
Wika:-pślinka cieknie.
Ewciu - Wszytkiego Najlepszego Wam życzę w I rocznicę ,Waszego ślubu .
My mamy 27-ego rocznice trzecią już:tak:.

ja dziś mam gorszy dzień zła jak osa chodze nie wiem czemu:szok:, chyba lewą nogą wstałam.
 
reklama
Do góry