reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

to dobrze że masz jutro tę wizytę. Mam nadzieję że ginek coś ci powie. Może warto byłoby zrobić profil hormonów żeby się dowiedzieć czeu masz takie nieregularne cykle
 
reklama
Ja nie wiążę jakiś wielkich nadziei z tą wizyta, ostatnio jak byłam (w zeszły czwartek) to był przekonany,że to ciąża i w zasadzie nie podejmował innego tematu, chociaż pytałam go co jeszcze może być. Zrobił my wykład na temat ciąży i powiedział, żeby zrobiła betę i że na pewno wyjdzie. Obawiam się, że znowu ręczy mi skierowanie i za nic weźmie 90zł;/
 
Kurcze to może warto pomyśleć o zmianie gina? Wydaje mi się że przed jakimikolwiek badaniami nie powinien już stawiać diagnozy. Ja też jakiś czas temu trafiła do gina z nietypowy krwawieniem, a on mi powiedział że to może być ciąża pozamaciczna. Myślałam że zemdleje. Oczywiście beta tego nie potwierdziła, ale ja przez cały dzień do otrzymania wyniku po ścianach chodziłam ;-(
 
Hej :))

Jestem ja!!!! ale musiałam oogarnąć mieszkanko przed jutrzejszą wizytą teściowej!!!!

Agatka-baaaaaaaaardzo długie masz te cykle!!! Ja bym zrobiła jeszcze raz betkę :) A jakiś test ciążowy robiłaś???? czy nie??
A co do samopoczucia to jak dla mnie to typowo ciążowe objawy :)))
 
wika8- Nie no aż tak długich nie mam, zawsze mam około 30 dni. Testy robiłam dwa jeden kilka dni przed betą, drugi w dniu bety.
Co do objawów to jeszcze ostatnio strasznie mnie wysypały krostki i czasem boli mnie kręgosłup na samym dole.
Fleur- Witaj:)
 
reklama
witam się i ja również zabiegana

Agatka ja też mam długie cykle, zazwyczaj 31 dni, ale czasem aż 35 dni(ale to sporadycznie), a wczoraj 26 dc owu była w 17 dc no i wczoraj okres:szok::szok: Nie wiem co jest grane, może przez moje choroby i mase antybityków
 
Do góry