reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Daffi ja tez często myśle, że fajnie mieć 3 dzieci:szok: Chyba coś nie tak ze mną, bo do niedawna twierdziłam, że jedno mi starczy. Jakby byly same dziewczynki to bym się nie obraziła hehe:-D:-D


Ja tez chciałam, tylko jedno dziecko, ale od czasu jak zostałam mamą po stracie chciałabym mieć jak najwięcej dzieci i tez chciałabym dziewczynki, moj M też marzy o dziewczynce, może chcemy znaleźć w następnej dziewczynce naszą pierwszą córeczkę, chociaż wiemy,ze tk się nie stanie:-(
 
reklama
witam wieczornie;-)

Tymira tulam mocno, trzymaj się kochana. Mam nadzieje, że juz niedługo będziesz mamą ślicznego dzieciaczka.:tak:

Ja to zdalam sobie sprawe, że miec jedno dziecko to przechlapane:rofl2: ale oczywiście wszystko w granicach rozsądku. Ja chce narazie 2 , a nad 3 pomysle po 30-tce.

Kobietka witaj:tak:

Gdzie jesteście dziewczynki? Cos pustki!
 
Do planowej @ jeszcze tydzień ale czuje ze chyba jednak będzie, brzuch boli piersi też i humor paskudny i jeszcze ta pogoda no po prostu masakra
Tymira przytulam mocno
 
Kobietka22- Nie nie przyszła, dziś jest 48 dzień cyklu i nic;/ Dokładnie tak samo jak Ty bym chciała, niby z zaskoczenia była by super niespodzianka dla wszystkich:) A jak myślisz jest jeszcze możliwość, że jednak jestem w ciąży, jak betę miałam 0,5?
tymira- Również ściskam Cię mocno, kochana życzę ślicznej dzidzi:)
Dziewczyny ja też zawsze marzyłam o domu pełnym dzieci, chciałabym mieć 3 :)
 
ewula00 - w 43
tylko, że ja mam bardzo różne cykle, to znaczy raczej długie, tak naprawdę za każdym razem inaczej więc ciężko mi wskazać konkretny dzień w którym powinnam dostać @
 
Ostatnia edycja:
myśle ze warto zrobić USG. Można też się zastanowić czy laboratoriu które oznaczało betke jest dośc dobre. Najważniejsze jednak jak się czujesz?
 
reklama
Wiesz co , nie wiem bo robiłam pierwszy raz betę. A jak się czuję? Mam "napompowany"brzuch, dużo większy niż zawsze, rano pobolewa mnie brzuch, wiecznie chce mi się spać(zasypiam w pracy) i czasem mi niedobrze, ale tylko czasem.
 
Do góry