reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

Sakar - mnie brzuch parę dni przed spodziewaną @ zaczął boleć, właśnie jak na @. I później prawie cały I trymestr tak bolał. Cycki spuchły i też od początku bolały :-) na szczęście już przeszło
 
reklama


:laugh2: :laugh2: :laugh2:

Ja tez cycki mam małe, ale nic sie nie zmieniły, a w ciąży jak byłam to "na tym etapie" mi urosły dość sporo i miałam bardzo duzo białego sluzu juz przed @. Stad domysł ze nie poszło tak jak miało pójsc ;D Ja mam szyjke twarda, i nisko. Duuuuuupa zbita ;/ No nic, cza sie zas przytulać ;D
no ja w pierwszej ciazy zrobilam test bo piersi mi bardzo spuchly,bo nie urosly ..( nie wierzylam ze raptem po roku zloty strzal ).. a jednak :) ..jeszcze sobie w tamtych czasach ,ze tak powiem,nie grzebalam i nie obserwowalam :laugh2:
bol podbrzusza wlacznie z pachwinami bol nachodzi na nogi i obrzmiale piersi

a masz tak zwykle przed @ ?
ja np przed @ mam bole brzucha,bardzo silne ale nie mam zmian jesli chodzi o piersi..
aczkolwiek na poczatku ciazy,rwalo mnie wrecz w pachwinach ( myslalam,ze to owu ) .. piersi mialam bardzo jedrne,spuchniete i czulsze niz zwykle ale nie bolaly .. nie spodziewalam sie,ze sie udalo wiec sadzilam,ze moze w koncu zaczely rosnac haha :)
czekasz na @ czy juz po terminie? moze warto byloby tescik zrobic na weekendzie ?
 
Na@ mam inny bol piersi bola ale po bokach sa troche wieksze i boli mnie brzuch ale juz w dzien@ ,sama niewiem , a moze bedzie silniejsza@ moze to stres w sobote tescik kupie zobaczymy ale jesze piatek przedemna wszystko moze sie zdarzyc
 
A jak u Ciebie ze zmianami na twarzy przed @ ?
Wspomnialas,ze kolezanka powiedziala,ze wyladnialas ..
ja np przed @ jestem wysypana na twarzy jak nastolatka,a nawet nastolatek :-)
w ciazy natomiast cere mialam idealna,oczy mi sie (podobno) blyszczaly z daleka ..
bardzo zbrzydlam i przytylam 37kg :-) ..ale poza tym wszystko bylo tak,jakbym chciala ..
idealna cera,duze piersi i extra samopoczucie ..
 
Mnie zawsze na tydzien przed @ zaczynaly strasznie bolec piersi, a w tym cyklu mnie nie bolaly i nawet mi nie przeszlo przez mysl, ze to moze byc ciaza.
 
A jak u Ciebie ze zmianami na twarzy przed @ ?
Wspomnialas,ze kolezanka powiedziala,ze wyladnialas ..
ja np przed @ jestem wysypana na twarzy jak nastolatka,a nawet nastolatek :-)
w ciazy natomiast cere mialam idealna,oczy mi sie (podobno) blyszczaly z daleka ..
bardzo zbrzydlam i przytylam 37kg :-) ..ale poza tym wszystko bylo tak,jakbym chciala ..
idealna cera,duze piersi i extra samopoczucie ..

Wiesz nie powiedzala ze wyladnialam tylko inaczej wygladam:tak:.po 15 .00 jak zjadlam obiad zeby nie to ze musialam jechac po meza do pracy to z checia bym poszla spac ,teraz siedze i dalej jestem zmeczona w nocy dobrze spie co z 2tyg wczesniej do 3.00 nie moglam zasnac :szok:.jesli chodzi o cere hmm blada jestem tylko przed okresem i nic mi sie nie chce ale nie jestem ospala i nie boli mnie brzuch kiedy siedze a jak chodze to przestaje bo jak boli to caly czas boli :tak:.ja z 1 dzieckiem ksiazkowo przytylam 12kg -z2 chyba14 kg dzieci rodzone 10 dni po terminie i z karolinka zbrzydlam ale po koniec ciazy bylam taka rozlazla i chodzilam jak bulinka :-D z domnikiem swietnie sie czulam i tez zrobilam test to byl pierwszy test w zyciu 2 krechy az z klopa spadlam jak to zobaczylam myslalam ze to sikasz i odrazu ci wychodzi ,a to trzeba odczekac :-D i dla meza mialam 2 niespodzianki hihiobjawy no chyba nic mnie nie bolaly brzuch nie a 1lipca mialam okres dostac i tego dnia ten test robilam .poczekam mi sie nie pali za 2 ,3 dni bede wiedzec ;-).
 
gosiulek, trina spoznione wszystkiego najlepszego :-) zdrowka przede wszystkim :-)
trina gratuluje cory :-) widzisz Ty chcesz core, ja synka ( moj maz core) ehhh:-D oby i wyszlo po mojej mysli :-p a jak nie to trudno :-D moze byc i kobitka :-D ze zniecierpliwieniem czekam na USG polowkowe :tak:
 
reklama
Gosia przykro mi bardzo ze jednak @ przyszła. Najwyżej z Mama sówka będziecie mami czerwcowymi:-)

A mój Patryk lubi spacery w wozku (czy jezdziku) i potrafi nawet godzinę w nim wysiedzieć.

Ja jutro wreszcie mam wizytę. Mam nadzieję ze w końcu sie coś wyjaśni i zrobią coś z tym bo juz mam wszystkiego serdecznie dość. Trzymajcie kciuki żeby to było jednak puste jajo a nie ciąża martwa. Ja wolę by to było puste jajo bo nie chce myśleć ze moje dziecko umarło.
 
Do góry