reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012


:-) :-) :-)

Qcz Jestes pewna, ze w uk nospy nie sprzedaja?

No-spe ( zwykla i forte ) mozna kupic w kazdym polskim sklepie ( przynajmniej tu "u mnie" ) :-) ,podobnie inne leki "tradycyjne" w polsce,ktorych tu raczej nie maja w zwyczaju sprzedawac :-)
chetnie pomoge,moge wyslac jesli trzeba :)
pozdrawiam i zycze milego dnia xx
 
reklama
No-spe ( zwykla i forte ) mozna kupic w kazdym polskim sklepie ( przynajmniej tu "u mnie" ) :-) ,podobnie inne leki "tradycyjne" w polsce,ktorych tu raczej nie maja w zwyczaju sprzedawac :-)
chetnie pomoge,moge wyslac jesli trzeba :)
pozdrawiam i zycze milego dnia xx

sprawdze tu w sklepie, w sumie nie przyszlo mi do glowy. Przyjelam, ze skoro nie wolno jej sprzedawac bez recepty, to nie bedzie. martawy, a skad jestes?
 
hej :)

Gosiulek, Mama Sówka, przykro mi z powodu Waszych @@@.. ja w tym miesiacu chyba też do Was dołączę, bo mało było przytulanek w tym cyklu sie sie jakoś tak nie nastawiam na II kreseczki...

Martawy witaj :)

Bunny jak u Ciebie?? Lepiej??
Livastrid, Ty miałaś niedawno rocznicę ślubu :tak: Najlepszego dla Was :)


Wpadłam na chwilkę, bo zaraz jadę na miasto, ale wcześniej mój dzieć musi usnąć, a on przelewa sobie niedokończoną zupkę z jednej miseczki w drugą :eek::eek: ehhh
 
Livastrid, rzadko, Igor już nie chce siedzieć w wózku za długo i dochodziło do takich sytuacji, ze jedną ręką prowadziłam Igora a drugą pchałąm wózek:-D Jak jedziemy gdzieś gdzie będzie duuuużo chodzenia, to biorę wózek bo Igor nie podrepcze mi tyle sam. ale przeważnie już poruszamy się bez wózka
 
witam ponownie :-)
tak sobie troche poczytalam ,trudno nadrobic kazdy watek,sa bardzo dlugie :-)
powtracam sie troche jesli nie macie nic przeciwko :-)
Moja Maja ( niespelna 3 lata ) nie chciala w wozku jezdzic,wyginala sie i afery robila od kiedy skonczyla rok i zaczela tuptac :) pozniej zaciekawiona nowym modelem pojazdu nawet chetnie do niego wskakiwala .. natomiast teraz podobnie jak u Wiki ..Maja swoje z ja z wozkiem gdzies obok ( obecnie wozek sluzy mi bardziej jako wielblad podczas zakupow :-) niz transport dla Mai )
... dzis zrobilam test ciazowy ..w koncu sie zdecydowalam,moj malz kupil mi "early pregnancy test - 5 dni przez @ mozna zrobic ) .. no ja ost @ mialam 8 sierpnia,wiec obecnie jestem w 39dc i NIC .. wynik negatywny .. testy owu blade od 11dni i nic nie wskazuje na to ze @ przybedzie .. juz nie wiem co tu wymyslec ..
 
martawy moze musisz sie gruntownie przebadac po prostu? jak nie dostaniesz @ w ciagu paru dni powtorz test jak bedzie negatyw to wymus badania. Moze po prostu masz duzo cykli bezowulacyjnych.

wika a Igor kiedy wyszedl z wozka tak tyle o ile?
 
reklama
Qcz - wczoraj rano jeszcze u nas padało, ale już prawie nie było wiatru, a przed 12-sta wyszło słońce i było gorąco. Wiesz jak tu jest, gdy wyjdzie słońce a jest mokro - od razu jest duchota. Dziś od rana było dość ciepło i słonecznie. Teraz słońca już nie ma, ale zimno nie jest.
To najważniejsze, bo z dzieciakami w domu cały czas siedzieć to masakra.
 
Do góry