reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie w 2012

martawy moze musisz sie gruntownie przebadac po prostu?
bylam jakis czas temu u ogolnego ( gdyz specjalistow tu brak ) .. prosilam o skierowanie do szpitala na kompleksowe badania krwi i USG bo staramy sie o dziecko,na co uslyszalam,ze po co marnuje czas na wycieczki po przychodniach zamiast robic "dzigi dzigi" z chlopem + zapytalam,czy moge brac paracetamol bo mam silne bole glowy,na co dostalam recepte na Diazepam ( psychotrop ).. takze bardzo pomocni ci lekarze tutaj .. chyba pojade do Londynu,jest polska klinika ze specami kazdej masci ..lub dopiero w listopadzie jak bede w PL ..
zawsze mialam nieregularne cykle i trudno bylo ustalic u mnie dzien owu,dlatego kupuje testy .. ktore jak juz wspomnialam - nic nie wskazaly od blisko 2och tyg ..
 
reklama
Wpadam sie przywitac pomiedzy robienim obiadu juz zaraz nadrobie was .
U nas zrobila sie piekna pogoda z23 s ale fajnie :-),ale od znajomej dzis uslyszalam ty nie jestes w ciazy po buzi jestem inna:szok:,ale fajnie by bylo moze jednak sie udalo ale narazie nie chce wiedzec jednak poczekam na @
 
Hej..

Ja dzis w okropnym humorze, wynik negatywny (tym sie aurat nie przejełam), głowe mi rozsadza, mała chora.. ;/ noc nie przespana, rano wymiotowała po mleku bo ma gorączke.. Tragedia.. Jak jutro nie bedzie lepiej to do lekarza.. :(

Ja padam brzydko mówiąc na pysk, oczy mi sie zamykają, też mnie coś zbiera, w dodatku wszyscy w domu dostali biegunke, tylko modle sie zeby to ominęło małą..

Wynik negatywny bo albo za wcześnie albo @ nadejdzie..

Qcz, zapytaj o tą no spe w sklepie albo na stacji benzynowej ;) I bierz ten magnez.

Bunny, co słychac?

Ej, co u KArolci??? Nic nie pisała ostatnio......

Martawy, cza było temu lekarzowi tego psycho dać do kawki ;D Latałby ;P
 
Livastrid, rzadko, Igor już nie chce siedzieć w wózku za długo i dochodziło do takich sytuacji, ze jedną ręką prowadziłam Igora a drugą pchałąm wózek:-D Jak jedziemy gdzieś gdzie będzie duuuużo chodzenia, to biorę wózek bo Igor nie podrepcze mi tyle sam. ale przeważnie już poruszamy się bez wózka

Ja tez tak mialam ale dominik sam prowadzil wozek tak w lewo troche w prawo :-D ganialam jego i wozek :tak:
 
Wynik negatywny bo albo za wcześnie albo @ nadejdzie..
Martawy, cza było temu lekarzowi tego psycho dać do kawki ;D Latałby ;P[/B]
u mnie tez minus i tez sie zastanawiam czy to @ ( ktorej nie czuje,ze sie zbliza ) ,czy za wczesnie .. ah,odwieczny dylemat staraczek :)

No chyba jakies ciasto mu upieke w podziece za "pomoc" .. z nadzieniem Diazepamowym ;-)
Sakar - no oby kolezanka miala racje :) trzymam kciukasy :-)
 
Poczekaj jednak do @ mnie tez korci test ale jak jade kolo apteki obracam glowe w druga strone :-D

Ha ha dobry sposób ;D

u mnie tez minus i tez sie zastanawiam czy to @ ( ktorej nie czuje,ze sie zbliza ) ,czy za wczesnie .. ah,odwieczny dylemat staraczek :)

No chyba jakies ciasto mu upieke w podziece za "pomoc" .. z nadzieniem Diazepamowym ;-)
Sakar - no oby kolezanka miala racje :) trzymam kciukasy :-)

No dokladnie ;P Później zapytaj czy smakowało :]

Mnie tak troche brzuch na @ zaczyna boleć, wiec raczej nic z tego.. Śluzu ciążowego brak, cycki w normie, rewelacji nie ma..

 
Mnie tak troche brzuch na @ zaczyna boleć, wiec raczej nic z tego.. Śluzu ciążowego brak, cycki w normie, rewelacji nie ma..
mnie brzuch odziwo nie boli,za to bole krzyza mam,zwalam to na "super"krzesla w pracy :)
sluzu brak jakiegokolwiek..absolutnie nic ..ale uczucie jakbym wlala tam sobie 2 lyzki oleju..szyjka twarda i zacisnieta..cyckow nie mam,wiec nie wiem gdzie dotknac zeby sprawdzic czy boli hahaha
 
mnie brzuch odziwo nie boli,za to bole krzyza mam,zwalam to na "super"krzesla w pracy :)
sluzu brak jakiegokolwiek..absolutnie nic ..ale uczucie jakbym wlala tam sobie 2 lyzki oleju..szyjka twarda i zacisnieta..cyckow nie mam,wiec nie wiem gdzie dotknac zeby sprawdzic czy boli hahaha

:laugh2: :laugh2: :laugh2:

Ja tez cycki mam małe, ale nic sie nie zmieniły, a w ciąży jak byłam to "na tym etapie" mi urosły dość sporo i miałam bardzo duzo białego sluzu juz przed @. Stad domysł ze nie poszło tak jak miało pójsc ;D Ja mam szyjke twarda, i nisko. Duuuuuupa zbita ;/ No nic, cza sie zas przytulać ;D
 
reklama
u mnie tez minus i tez sie zastanawiam czy to @ ( ktorej nie czuje,ze sie zbliza ) ,czy za wczesnie .. ah,odwieczny dylemat staraczek :)

No chyba jakies ciasto mu upieke w podziece za "pomoc" .. z nadzieniem Diazepamowym ;-)
Sakar - no oby kolezanka miala racje :) trzymam kciukasy :-)
Ech moze mnie dlugo nie widzala:-D,.ale szukam w necie czy ktoras z was miala takie objawy . bol podbrzusza wlacznie z pachwinami bol nachodzi na nogi i obrzmiale piersi juz 2 dzien mnie trzyma jak leze to bardziej jak chodze to mniej .
 
Do góry