reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie styczniowe 07' wątek główny

hej. Ostatnio cos mi daleko do kompa bo ciężki czas dla mnie..
moj tata od kilku dni jest w szpitalu bo pękly mu wrzody ktore utworzyły się od leków które brał :-( dluga historia.. :-(
jest w szpitalu, stan już jest stabilny, podają mu krew na bieżąco no i czekamy na wynik czy te wrzody są nowotworowe
 
reklama
z tatą już sporo lepiej :-)
od wczoraj chodzi i je :-)
dziś ma wszystkie badania na nowo i okaże się jak się wszystko tam w środku miewa :-) miał też endoskopie i wycięli mu te wrzody lejące się.

Jak wszystko będzie ok, to jest możliwe że już na dniach wyjdzie ze szpitala :-)
 
Mika dobrze że z Tatą lepiej.

Ja upajam sie w miarę cichym domkiem, bo Emilka w przedszkolu, dostala torbę pomadek urodzinowych, Gosia się wzięła za porządki w maminych półkach :szok::-D.
 
reklama

Podobne tematy

Do góry