reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

WITAM:-)
Unas upał upał ale supcio w koncu lato jest:-)

Dzień dobry kochane dziewczyny!

Nadal jestem staraczką,ale nie mam czasu na bb. Poza tym po przeprowadzce nie załatwiliśmy jeszcze neta i tylko z doskoku u rodziców mogę zajrzeć. :-) Widzę,że Ola wybiera się na hsg. Ja też miałam robione hsg. W piątek. Wynik ok. Jajowody drożne, macica prawidłowego kształtu i wielkości. Tylko jedno mnie martwi. W trzonie macicy widoczne zaciemnienie mogące odpowiadać zmianie ogniskowej. Wskazane badanie histeroskopowe. Nie zrobię tego badania bo kosztuje 1000!!!!!!!!!!!!! Muszę popytać przez nfz czy da radę. Ciągle też plamię po tym hsg i nie wiem czy tak długo to powinno trwać. Ehh... Na początku lipca idę do gina to się wszystko okaże.

Staraczki kochane trzymam za Was wszystkie kciuki! Rzeczywiście nie zostało nas tutaj dużo. Obyśmy szybko zamieniły się w szczęśliwe mamuśki!
Buziaki również dla mam! ;-)
witaj :-)życze aby udało się załatwić na NFZ bo faktycznie drooogo:szok:a plamienia zawsze jakieś są bo takich badaniach:tak:kciuki za udane staranka i na pewno bedziecie w gronie mamusiek!!!!!!!:-)
 
reklama
Hej laseczki :-D
Coś mi się wydaje, że to poranne wstawanie to już wszystkie mamuśki mają na dłuższy czas zapewnione :-D:-D nie da rady pospać, dlatego lepiej niech się nasze staraczki na razie wysypiają dopóki mogą :-D:-D:-D.

Kasiulek
- dawno Cię nie było, fajnie, że zajrzałaś...powodzenia kochana, trzymam kciukaski.

Patrysiu - ja też małego odwróciłam główką w dół i poklepywałam po pleckach, ale mało to na początku dało. Dopiero po jakimś czasie odkrztusił, ale biedactwo moje nie mógł złapać oddechu. Potem mąż położył go na brzuszku a on jak zawsze podnosi główkę do góry to wtedy położył ją sobie na boczku i popłakiwał po cichutku... sam był przestraszony, a ja razem z nim :-:)-(Czasem krztusi się przy jedzeniu, ale tak normalnie, podniosę go do góry i odkaszlnie sobie, ale wtedy zakrztusił się znacznie mocniej:-(

U nas też cieplutko, rzeczywiście lato powróciło :-D:-D Umówiłam się z przyjaciółką na spacerek więc zaraz zbieram się z synkiem do parku.
Buziolki :*
 
Witam dziewczyny dawno mnie nie było miałam mnóstwo problemów, ale jest już lepiej ostatnio znów pojawiła się u mnie nadzieja że w końcu dotrwam do końca.Po długich staraniach, samych problemach, samo przyszło niespodziewanie:)Trochę jest strat w moim życiu dlatego często jestem na poronieniach ale Was codzinnie podczytuję i podglądam Wasze skarby:D
Madzias,Agapas, meggie F-Ale te wasze słoneczka wam rosną Sama słodycz !!!!!!
 
Witam dziewczyny dawno mnie nie było miałam mnóstwo problemów, ale jest już lepiej ostatnio znów pojawiła się u mnie nadzieja że w końcu dotrwam do końca.Po długich staraniach, samych problemach, samo przyszło niespodziewanie:)Trochę jest strat w moim życiu dlatego często jestem na poronieniach ale Was codzinnie podczytuję i podglądam Wasze skarby:D
Madzias,Agapas, meggie F-Ale te wasze słoneczka wam rosną Sama słodycz !!!!!!
Kochana gratuluje serdecznie !!:-):-)
Życzę spokojnych 9-ciu miesięcy
Zaglądaj do nas:tak:
 
Witam dziewczyny dawno mnie nie było miałam mnóstwo problemów, ale jest już lepiej ostatnio znów pojawiła się u mnie nadzieja że w końcu dotrwam do końca.Po długich staraniach, samych problemach, samo przyszło niespodziewanie:)Trochę jest strat w moim życiu dlatego często jestem na poronieniach ale Was codzinnie podczytuję i podglądam Wasze skarby:D
Madzias,Agapas, meggie F-Ale te wasze słoneczka wam rosną Sama słodycz !!!!!!
witaj i GRATULACJE!!!!!:-D:-D:-D
Patrysiu - ja też małego odwróciłam główką w dół i poklepywałam po pleckach, ale mało to na początku dało. Dopiero po jakimś czasie odkrztusił, ale biedactwo moje nie mógł złapać oddechu. Potem mąż położył go na brzuszku a on jak zawsze podnosi główkę do góry to wtedy położył ją sobie na boczku i popłakiwał po cichutku... sam był przestraszony, a ja razem z nim :-:)-(Czasem krztusi się przy jedzeniu, ale tak normalnie, podniosę go do góry i odkaszlnie sobie, ale wtedy zakrztusił się znacznie mocniej:-(

U nas też cieplutko, rzeczywiście lato powróciło :-D:-D Umówiłam się z przyjaciółką na spacerek więc zaraz zbieram się z synkiem do parku.
Buziolki :*
biedulek:-(jak nie może złapać oddechu to dmuchnij mu w buźke to nabierze powietrza:tak:
 
Witam dziewczyny dawno mnie nie było miałam mnóstwo problemów, ale jest już lepiej ostatnio znów pojawiła się u mnie nadzieja że w końcu dotrwam do końca.Po długich staraniach, samych problemach, samo przyszło niespodziewanie:)Trochę jest strat w moim życiu dlatego często jestem na poronieniach ale Was codzinnie podczytuję i podglądam Wasze skarby:D
Madzias,Agapas, meggie F-Ale te wasze słoneczka wam rosną Sama słodycz !!!!!!

Gratuluję i życzę Ci wszystkiego najlepszego. Zobaczysz, niedługo Twoje słoneczko będzie tak szybko rosło :)
 
Hej Dziewczynki,

Dzięki za pamięć. Poczytałam na szybko - przyznaje się :(

Kaira - Słońce - Ty już wiesz co :D Nic nie pisze tylko trzymam mooooooooocno moooooooooocno kciukasy. Odzywaj się Kochana :) Próbuje Cie dodać do zamkniętego żeby mieć Cie na oku ale po tych zmianach na forum za cholere nie moge znaleźć takiej funkcji.

A ja na szybko bo Igusiek chory. Ma zapalenie gardła - dziś o 17 śmigamy na kontrol - jak sie nie poprawiło to antybiotyk. :( Ogólnie jest markotny i wogóle go nie poznaje. :(
 
Witajcie!!!!
Maggie,zdrowka dla Igorka,rozumiem Cie doskonale,moja mala dopiero 5 dni po antybiotyku..niestety nie dalo rady inaczej,ale juz jest si.Tule mocno!!!!
Madziaas,jedziemy na Mazury,a Wy?
Kaira,ja rowniez zycze wszystkiego dobrego i spokojnych 9 m-cy!!!Wszystko bedzie dobrze!!!!!

A u mnie dziewczynki ok,dzis moze wybierzemy sie nad jakies kapielisko,bo pogoda supcio,tylko nie wiem czy mezus auto mi zostawi,bo dzialaj na dzialce z tesciem;)Ale jak cos to pojdziemy jutro i tez bedzie oki:)

Milego weekendu laseczki!!!!
 
reklama
Do góry