reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

WITAM SIĘ:-)
Właśnie szwagierki były u mnie sobie pogadałyśmy co ubrać itp.na jutrzejszą sobótkę:-p

Podobno to jest b. dobre mleczko.
Wojtuś od tej alergii ma zmiany skórne widoczne na twarzyczce, tzn. już prawie niewidoczne ale została taka szorstka skóra i ta lekarka przepisała mi taką maść na sterydach i kazała smarować buźkę 3x dziennie. Ale jak przeczytałam tą ulotkę to po prostu myślałam, że walnę - ma takie skutki uboczne, że sama sobie bałabym się ją stosować, dlatego na razie nie smaruję mu tym buźki, poczekam jaka będzie reakcja na nowe mleczko, może samo się wycofa z twarzyczki a jak nie to wtedy będę smarowała delikatnie, ale też nie trzy razy dziennie... masakra, nie wiedziałam, że maści mogą być takie szkodliwe...
ja miałam maść sterydową dla Dominisia i smarowałam mu i skórka super wygladała plamy szorstkosci znikneły(ale moje dziecie miał AZS tak więc musiałam coś z tym zrobic)i nic sie nie stało ale jak piszesz poczekaj jak po tym mleczku będzie(też go miałam i Dominisowi smakowało i uwazam że to jest super mleczko):tak:

AGADARIA no właśnie widziałąm ze ta wychowawczyni taka fajna jest z twarzy:tak:
 
reklama
Witajcie laseczki!!!

Justys,ja sie powtorze:dla mnie Oli to caly tatus,moja mloda to tez czysty ojciec,z wygladu,z charakteru i sposobu myslenia:)
Patrysiu,sliczne zdjecia chlopcow masz w podpisie!!!
maggie_f co u Ciebie???
Madziaas,widze po Twoim suwaczku ze jedziesz w tym samym czasie na urlop co i ja;)
kroczku,do szkoly to ja sie bardzo boje ja puscic...jestem wrecz przerazona...ale nie dam jej trzeci rok do zerowki,bo to bez sensu...
Ale ona chyba chce isc,przynajmniej tak deklaruje na razie:)
agapas,dzieki!!!!A z nowym mleczkiem bedzie ok;) a z ta macia to przesada lekka...
Kinga85,co u ciebie slonce???

A ja dzis w domku z mala,nie mam sily sprzatac po remoncie,dziewczynki nic nie ruszylam od tygodnia:(
Wczoraj mielismy zakonczenie roku w przedszkolu,ryczalam jak glupia,zal mi strasznie,Daria ma tak fantastyczna wychowawczynie...
Zal normalnie,jeszcze w sierpniu bedzie tam chodzila,ale od wrzesnia sie skonczy...
buziam i milego piatku
Oo fajnie:-)
A gdzie sie wybieracie?
 
DZIEN DOBRY:-)
Super było wczoraj a siedzielismy na tej sobótce aż do 22:00:-pbył i grill i ognisko pogadalismy sobie posmialiśmy gdzie rozrywka jak ta lala:-)Dominiś wybiegał się na całego a Alanek taki spokojny chłopak ze wszędzie można z nim iść i sobie fajnie też pospał i jednym słowem super:tak:
 
Hejka

U mnie @ sie rozkreca od wczoraj tylko cos jej to slabo idzie, ale tragedii nie ma, tylko czekam jak sie skonczy i smigam na HSG.

Malo cos staraczek, tylko Kinia i Kroczek zostaly, a reszta mamusiek. Szkoda...
 
DZIEN DOBRY:-)
Hejka

U mnie @ sie rozkreca od wczoraj tylko cos jej to slabo idzie, ale tragedii nie ma, tylko czekam jak sie skonczy i smigam na HSG.

Malo cos staraczek, tylko Kinia i Kroczek zostaly, a reszta mamusiek. Szkoda...
niech już nika i na badanko:tak:wiesz pewnie tych staraczek jest dużo więcej na innych wątkach z roku 2010-2011 i tu pewnie nie zagladaja:sorry2:
 
Ja jakoś nie potrafię się z Wami rozstać. Jakie to dziwne, że ludzie przywiązują się do siebie nawet się nie widząc ani razu.
 
reklama
Hej dziewczynki :)
Mały w końcu usnął a ja padam na twarz...nieźle nas dzisiaj nastraszył. Tak strasznie się zakrztusił... aż się cała miękka zrobiłam i oczywiście się poryczałam :((( Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy bo nie chciałabym przechodzić przez to jeszcze raz... dobrze, że nie byłam sama w domu. Ale teraz emocje trochę opadły i mam już dość na dzisiaj.

A jeśli chodzi o krem to na razie go nie stosuję, a odkąd podaję mu nowe mleko to - odpukać - cera Wojtusia zupełnie wróciła do normy i to w bardzo krótkim czasie :)

Mleczko mu posmakowało, ale schodzi strasznie szybko. Taka puszka wystarczyła mi na 4-5 dni. Masakra !!!!
 
Do góry