reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej dziewczynki :)
Mały w końcu usnął a ja padam na twarz...nieźle nas dzisiaj nastraszył. Tak strasznie się zakrztusił... aż się cała miękka zrobiłam i oczywiście się poryczałam :((( Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy bo nie chciałabym przechodzić przez to jeszcze raz... dobrze, że nie byłam sama w domu. Ale teraz emocje trochę opadły i mam już dość na dzisiaj.

A jeśli chodzi o krem to na razie go nie stosuję, a odkąd podaję mu nowe mleko to - odpukać - cera Wojtusia zupełnie wróciła do normy i to w bardzo krótkim czasie :)

Mleczko mu posmakowało, ale schodzi strasznie szybko. Taka puszka wystarczyła mi na 4-5 dni. Masakra !!!!
Współczuje zakrztuszenia małego,mój też sie czasem zakrztuszał,a ja cała w panice. Ale teraz wiem co i jak i szybko robie i jest ok:)
Super,że mleczko pasuje,no niestety schodzi dużo tego mleczka
 
reklama
Współczuje zakrztuszenia małego,mój też sie czasem zakrztuszał,a ja cała w panice. Ale teraz wiem co i jak i szybko robie i jest ok:)
Super,że mleczko pasuje,no niestety schodzi dużo tego mleczka

No schodzi, schodzi... ale wiesz mnie znowu martwi czy on nie zjada za dużo. Bardzo ładnie przybiera nam na wadze, ale czy nie za dużo... rany, ciągle jakieś problemy... ja już chyba nigdy nie wyluzuję :-D:-D jakby zjadał za mało też bym się martwiła :tak:
 
No schodzi, schodzi... ale wiesz mnie znowu martwi czy on nie zjada za dużo. Bardzo ładnie przybiera nam na wadze, ale czy nie za dużo... rany, ciągle jakieś problemy... ja już chyba nigdy nie wyluzuję :-D:-D jakby zjadał za mało też bym się martwiła :tak:
Agapasku widocznie tyle potrzebuje:)

 
Cześć dziewczynki
U mnie pobudka o 6:30 :dry:
Ale pewnie niedługo padnie,na razie rozbójnik sie bawi:-)
Agapasku Maggie sie odezwie na pewno:tak:
Miłego dnia
 
WITAM:-)
Ja jakoś nie potrafię się z Wami rozstać. Jakie to dziwne, że ludzie przywiązują się do siebie nawet się nie widząc ani razu.
oj taaak ja też się przywiązałam:tak:
Hej dziewczynki :)
Mały w końcu usnął a ja padam na twarz...nieźle nas dzisiaj nastraszył. Tak strasznie się zakrztusił... aż się cała miękka zrobiłam i oczywiście się poryczałam :((( Mam nadzieję, że to się już nie powtórzy bo nie chciałabym przechodzić przez to jeszcze raz... dobrze, że nie byłam sama w domu. Ale teraz emocje trochę opadły i mam już dość na dzisiaj.

A jeśli chodzi o krem to na razie go nie stosuję, a odkąd podaję mu nowe mleko to - odpukać - cera Wojtusia zupełnie wróciła do normy i to w bardzo krótkim czasie :)

Mleczko mu posmakowało, ale schodzi strasznie szybko. Taka puszka wystarczyła mi na 4-5 dni. Masakra !!!!
też nie lubie jak mi dzieciaczki się zakrztusza:sorry2:z tym że ja zawsze szybko reaguje czyli brzuszkiem na kolanach buźką w dół i po pleckach poklepuje a jak to nie działa to klapsa w pupę(w takiej samej pozycji jak wcześniej)i od razu przechodzi:tak:co do mleczka oj tak 4-5 dni maks już wtedy trzeba kupić mleczko dlatego my nawet 8 puszek na raz kupowaliśmy:baffled:dobrze że na recepte co taniej wyszło:tak:
Cześć dziewczynki
U mnie pobudka o 6:30 :dry:
Ale pewnie niedługo padnie,na razie rozbójnik sie bawi:-)
Agapasku Maggie sie odezwie na pewno:tak:
Miłego dnia
ranny ptaszek:-)mi Alanek też o 6 lub jak dzisiaj o 5 z tym że cycusia dostanie i dalej idzie spać gorzej z Dominisiem bo niekiedy wstaje o 7 i już na dobre(cześciej się tak dzieje jak słyszy że M idzie do prac):sorry2:
 
Dzień dobry kochane dziewczyny!

Nadal jestem staraczką,ale nie mam czasu na bb. Poza tym po przeprowadzce nie załatwiliśmy jeszcze neta i tylko z doskoku u rodziców mogę zajrzeć. :-) Widzę,że Ola wybiera się na hsg. Ja też miałam robione hsg. W piątek. Wynik ok. Jajowody drożne, macica prawidłowego kształtu i wielkości. Tylko jedno mnie martwi. W trzonie macicy widoczne zaciemnienie mogące odpowiadać zmianie ogniskowej. Wskazane badanie histeroskopowe. Nie zrobię tego badania bo kosztuje 1000!!!!!!!!!!!!! Muszę popytać przez nfz czy da radę. Ciągle też plamię po tym hsg i nie wiem czy tak długo to powinno trwać. Ehh... Na początku lipca idę do gina to się wszystko okaże.

Staraczki kochane trzymam za Was wszystkie kciuki! Rzeczywiście nie zostało nas tutaj dużo. Obyśmy szybko zamieniły się w szczęśliwe mamuśki!
Buziaki również dla mam! ;-)
 
reklama
Witam dziewczynki.

Justyś coś mi się wydaje, że żadna mama już po narodzinach dziecka nie wyluzuje. Zawsze się będziesz martwiła o dziecko jak każda matka. Ale taki już nasz los.

Kasiulka nie przejmuj się plamieniem, ja też miałam to badanie i plamienie może trwać do tygodnia.
 
Do góry