reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

WITAM:-)
Pewnie na chwilke tylko bo mi net non stop wyłączają(szykują pewnie bo mają problemy porobione:wściekła/y:)

MADZIAS super ze huśtawka poszła a z ta babką to kurcze kaszana:cool:
BLACK OPAL jeszcze troszke ale wiem jak ci się może dłużyć po sobie:-pa teraz czas za szybko biegnie dzieciaczki rosną ze nawet nie wiem kiedy to następuje tak szybko:happy2:

BUZIACZKI:-)
 
reklama
Cześć babeczki!

U mnie kaszana straszna bo rzeka występuje z brzegów i grozi zalaniem a woda już mi do piwnicy wchodzi i musieliśmy pompkę załączyć żeby wodę wypompowała. Kurcze a tu ma lać tak do piątku.

Dziewczyny muszę się pochwalić, że sprzedałyśmy z koleżanką dwie rzeczy. Korale i bransoletkę:-D

Madziu jaka baba wredna jest. Ja bym jej wlepiła negatywa jeśli się okaże z paczkę wysłała wcześniej.

Maggie trzymam kciuki za ortopedę

Patrysiu buźki dla chłopaczków
 
Cześć babeczki!

U mnie kaszana straszna bo rzeka występuje z brzegów i grozi zalaniem a woda już mi do piwnicy wchodzi i musieliśmy pompkę załączyć żeby wodę wypompowała. Kurcze a tu ma lać tak do piątku.

Dziewczyny muszę się pochwalić, że sprzedałyśmy z koleżanką dwie rzeczy. Korale i bransoletkę:-D

Madziu jaka baba wredna jest. Ja bym jej wlepiła negatywa jeśli się okaże z paczkę wysłała wcześniej.

Maggie trzymam kciuki za ortopedę

Patrysiu buźki dla chłopaczków
Kurcze strasznie z tym deszczem teraz jest:-(

Super,że sprzedałyście coś znowu:tak:
Miałam pisać maila do tej babki,ale mi ręce opadają bo ja do niej z wyrzutami,a ona do mnie olewająco.Jak sie jeszcze każe że strój jest nie taki (a pewnie coś będzie nie tak) to sie wściekne

Maggie jak u ortopedy??
 
Dzięki Dziewczynki,

U ortopedy suuuper :) Jestem dumna z Igorka. Ortopeda spytał co on już potrafi a Igor zanim zdążyłam powiedzieć sam zaprezentował przewroty :-) I nie płakał ani nic, śmiał się tylko :-)

Madziu ja te dwie rzeczy narazie bo nie mam katalogu -mama gdzieś posiała a te mailowe jakoś mi nie podchodzą.
 
Dzięki Dziewczynki,

U ortopedy suuuper :) Jestem dumna z Igorka. Ortopeda spytał co on już potrafi a Igor zanim zdążyłam powiedzieć sam zaprezentował przewroty :-) I nie płakał ani nic, śmiał się tylko :-)

Madziu ja te dwie rzeczy narazie bo nie mam katalogu -mama gdzieś posiała a te mailowe jakoś mi nie podchodzą.
To super,że u ortopedy ok:) Igorek super chłopczyk:tak:

Oki oki;-)
 
No to gratulacje dla Igorka.

Ja Madziu złożę zamówienie na następny katalog bo koleżanka mi nowy następny podrzuciła. Na razie pasuję bo nie mam kaski
 
reklama
Do góry