reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Ale czad, babcia pewnie zadowolona ;)
A ja zakatarzona. Wczoraj przemokłam do suchej nitki. Z włosów to mi ciekło - ale sie nieźle uśmiałam przy okazji więc luz. Jakby mi sie przeziębienie rozkręcało to echinaceą sie potraktuje.
A Igor mi od paru dni piszczy. Wymiękam bo taki głośny jest że jak sie za blisko ucho przystawi to bębenki pękają. A i szczypie mnie łobuz i sie cieszy jak mówie ała. :D
Trzymaj kciuki za ortopede bo sie boje.

Ok, to ja na bank pędzel i ten w kamieniu to teraz jest? No i popatrze co tam jeszcze :)
Jak coś to weź coś na przeziębienie
To łobuziaki,mój też sie śmieje jak mówie ała a jak udaje że płacze to już w ogóle w głos sie śmieje:-)
Trzymam kciuki mocno mocno:tak: Daj znać potem
Tak ten puder w kamieniu teraz jest w takiej cenie;-)
 
reklama
Mamie tak :)

A Marcie jeszcze nie dałam bo wyjechała do Turcji na wakacje i w środe bedzie ;-)
No to fajnie:)
Uu to super Marta ma :)


Kurde wkurzyłam sie bo w piątek kupiłam strój na allegro,wpłynęły pieniądze po weekendzie i babka w środe napisała,że paczka poszła (zapłaciłam za priorytet) więc myślałam że w piątek będzie.Ale nie była,napisałam do niej że płaciłam za priorytet który jest w dwa dni na miejscu,a ona odpisała że lada dzień paczka będzie :wściekła/y:
Właśnie był listonosz i nadal paczki nie ma no kurde zła jestem już:no:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Normalka, ja ostatnio zamówiłam pas poporodowy i zobaczyłam że ma metke wyciętą. To babka mi odpisała że to sabotaż pakowaczek. Idiotka jakaś.
 
Normalka, ja ostatnio zamówiłam pas poporodowy i zobaczyłam że ma metke wyciętą. To babka mi odpisała że to sabotaż pakowaczek. Idiotka jakaś.
Co za ludziee
Nie wiem czy napisać tej babce coś czy nie ma sensu;/
Kurde ja jak coś sprzedawałam to zawsze sie starałam żeby wysłać szybko i wtedy pisałam,że wysłano a nie ściemniałam coś
Aaa sprzedałam huśtawkę :)) Tylko musiałam zejść z ceny,no ale trudno ważne że w końcu poszła :)
 
reklama
Ludzie niestety tacy są. Ja już sie nie nastawiam że coś szybko przyjdzie jak kupuje. Wole sie miło rozczarować ;)
Dobrze że huśtawka wkońcu poszła. ;)
 
Do góry