reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hej :happy2:

Widzę, że tu jakieś pszczółki latają ;-) Trzymam mocno kciuki za te bzykanka :-D

Patrysiu
cudne chłopaczki :tak:

Madziu
niech te okropne choróbska uciekają w siną dal! Dobrze, że już lepiej się czujecie. Całuski dla Kacperka :*
Dziękuje:-)
A gdzie ty sie podziewasz,że Cie tak tu mało?
 
reklama
No to czekamy wtedy ale tez mam podejrzenie że Wojtuś już na świecie:-)ps.a jak MADZIAS zdrówko bo wyczytałam ze było nieciekawie:sorry2:zdrówka dla waszystkich:tak:
 
witam się :)

Na usg wszystko dobrze i prawdłowo:)
jestem już dobre kilka dni po owu tak wiec dzien testu nieco przybliżony ;)
pęcherzyki popękały i jest płyn wiec szansa na dzidzie jak najbardziej jeżeli dojdzie do zapłodnienia!
ogólnie jestem spokojniejsza:)
Pozdr!

Kinia to rewelacyjne wieści. Trzymam kciuki za pełne jajeczko:-D

Hejka

U mnie tydzien urlopu juz minal i zostaly jeszcze dwa. Starania czesto gesto, wszystko ok.

Pozdrawiam Was i trzymam kciuki :)

Tu też kciuki zaciśnięte:tak:

WITAJCIE KOCHANE!:-D

Tęskiniłyście?bo ja taaakk:tak:

Joziuuu jak mnie dłuuugo nie było:baffled:ale już jestem:-p

Problemy miałam techniczne z netem masakra noooo:no:

Postaram się nadrobić wszystko ale jak to wyjdzie w praniu to nie wiem:rofl2:

Buziolki dla was i czas nadrabiania czytania:-D

EDIT:Jak tam u AGAPAS?Wojtuś na świecie już jest ?:)

Ps.przypominamy się;-)


Tęskniłyśmy Patrysiu tęskniłyśmy:-D

Hej :happy2:

Widzę, że tu jakieś pszczółki latają ;-) Trzymam mocno kciuki za te bzykanka :-D

Patrysiu
cudne chłopaczki :tak:

Madziu
niech te okropne choróbska uciekają w siną dal! Dobrze, że już lepiej się czujecie. Całuski dla Kacperka :*

Jak się czujesz bo termin zbliza się wielkimi krokami:-)

Dziękuje:-)
A gdzie ty sie podziewasz,że Cie tak tu mało?

Jak tam Madziu zdrówko?
 
No to czekamy wtedy ale tez mam podejrzenie że Wojtuś już na świecie:-)ps.a jak MADZIAS zdrówko bo wyczytałam ze było nieciekawie:sorry2:zdrówka dla waszystkich:tak:
Już jest lepiej:tak:
Kinia to rewelacyjne wieści. Trzymam kciuki za pełne jajeczko:-D



Tu też kciuki zaciśnięte:tak:



Tęskniłyśmy Patrysiu tęskniłyśmy:-D



Jak się czujesz bo termin zbliza się wielkimi krokami:-)



Jak tam Madziu zdrówko?
Już lepiej:tak:
Kasiu co słychać?
 
Coś mi jakoś ostatnio nie po drodze z netem ;-) Zaglądam tylko, sprawdzam maila, poczytam troszkę co na BB i uciekam :sorry2:

A czuję się od kilku dni coraz ciężej. W nocy męczą mnie bóle bioder i nóg (od spania na bokach) :baffled: Tak ogólnie nie przytyłam dużo (5kg), tylko brzuch mi urósł, ale ciężar odczuwam :sorry2: Szybko się męczę i nie mam czasem na nic ochoty.
Ale ja to nic tam, ważne żeby z maluszkiem było ok :tak:
Może i termin zbliża się wielkimi krokami ale chciałabym żeby czas płynął jeszcze szybciej i żeby maluch już był "donoszony" :yes: Mam nadzieję, że te ostatnie 3 miesiące nie będą mi się mocno dłużyły :wink:

No właśnie, dziś zajrzałam na profil agapaska, bo tu ani widu ani słychu, a Wojtuś (jestem tego samego zdania co Wy) raczej już na świecie :-)

A teraz już mówię Słodkich Senków Kobietki :happy2:
 
Coś mi jakoś ostatnio nie po drodze z netem ;-) Zaglądam tylko, sprawdzam maila, poczytam troszkę co na BB i uciekam :sorry2:

A czuję się od kilku dni coraz ciężej. W nocy męczą mnie bóle bioder i nóg (od spania na bokach) :baffled: Tak ogólnie nie przytyłam dużo (5kg), tylko brzuch mi urósł, ale ciężar odczuwam :sorry2: Szybko się męczę i nie mam czasem na nic ochoty.
Ale ja to nic tam, ważne żeby z maluszkiem było ok :tak:
Może i termin zbliża się wielkimi krokami ale chciałabym żeby czas płynął jeszcze szybciej i żeby maluch już był "donoszony" :yes: Mam nadzieję, że te ostatnie 3 miesiące nie będą mi się mocno dłużyły :wink:

No właśnie, dziś zajrzałam na profil agapaska, bo tu ani widu ani słychu, a Wojtuś (jestem tego samego zdania co Wy) raczej już na świecie :-)

A teraz już mówię Słodkich Senków Kobietki :happy2:
Ojj na pewno Ci coraz ciężej,ale jeszcze troszeczke:tak::-)
Mnie też męczyły bóle bioder od spania na bokach i to czasem strasznie
No nie przytyłaś dużo,ale jeszcze troszke przed Tobą :-D Żartuje :-)
Dobranoc,miłych snów

 
Witam:)))

Mi też się wydaje że Agapas już urodziła!!!! :tak::-) kochana czekamy tu na ciebie!
Patrysiu witaj:) fajnie ze jestes! śliczne zdjecia no no jakie chłopaczki
Madzia ciesze się że już lepiej... :)
Black Opal nie dziwie sie że ci ciężko :) jeszcze troszkę i bedziesz wyzwolona! ;))
 
Hej Lasencje,

Ale puściutko...

Madziu - jak zdrówko? Pędzel jest znow w promocji. Kiedy składasz zamówienie?

U mnie leeeeeeeejeeeeeeeeeeee, masakra totalna a na 18:15 mamy iść do ortopedy :/
 
Hej Lasencje,

Ale puściutko...

Madziu - jak zdrówko? Pędzel jest znow w promocji. Kiedy składasz zamówienie?

U mnie leeeeeeeejeeeeeeeeeeee, masakra totalna a na 18:15 mamy iść do ortopedy :/
Hej Madziu
Już jest ok,tylko mam głos zachrypnięty i chyba węzły powiększone;/
Jest pędzel jest;)
Zamówienie jeszcze nie wiem kiedy robie,chyba w przyszłym tygodniu
U mnie też leje i wieje,masakraa
My byliśmy wczoraj u moich rodziców,mały jak sie obudził,uśmiechnął sie do nich i mówi "baba" :)) Mój słodziak mały:)
A tak zapiernicza na czworaka,że musze za nim latać,teraz śpi:)


Madziu sprawdzałam harmonogram i powinnam dzisiaj robić zamówienie,a nie dam rady zebrać
Więc już zbieram i robie w niedziele zamówienie;)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Hej Madziu
Już jest ok,tylko mam głos zachrypnięty i chyba węzły powiększone;/
Jest pędzel jest;)
Zamówienie jeszcze nie wiem kiedy robie,chyba w przyszłym tygodniu
U mnie też leje i wieje,masakraa
My byliśmy wczoraj u moich rodziców,mały jak sie obudził,uśmiechnął sie do nich i mówi "baba" :)) Mój słodziak mały:)
A tak zapiernicza na czworaka,że musze za nim latać,teraz śpi:)
Ale czad, babcia pewnie zadowolona ;)
A ja zakatarzona. Wczoraj przemokłam do suchej nitki. Z włosów to mi ciekło - ale sie nieźle uśmiałam przy okazji więc luz. Jakby mi sie przeziębienie rozkręcało to echinaceą sie potraktuje.
A Igor mi od paru dni piszczy. Wymiękam bo taki głośny jest że jak sie za blisko ucho przystawi to bębenki pękają. A i szczypie mnie łobuz i sie cieszy jak mówie ała. :D
Trzymaj kciuki za ortopede bo sie boje.
Madziu sprawdzałam harmonogram i powinnam dzisiaj robić zamówienie,a nie dam rady zebrać
Więc już zbieram i robie w niedziele zamówienie;)
Ok, to ja na bank pędzel i ten w kamieniu to teraz jest? No i popatrze co tam jeszcze :)
 
Do góry