reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Wysłałam zgłoszenie,ale dałam złego maila :-(
Kasiulek ja Ci niestety nie pomoge bo nie mam pojęcia jak powinna wyglądać,czy jak wyglądała
Uciekam spać,dobranoc kochane.Miłych snów
 
reklama
Witam wieczornie!
Kochane moje ja tylko z takim zapytaniem do Was: czy pamiętacie jak "wyglądała" Wasza szyjka macicy na samym początku ciąży? Albo jaka powinna być?
Ola!!!
Ty jesteś mniej więcej na tym samym etapie co ja. Sprawdzałaś ją kiedyś? Przypomnę, @ powinnam mieć 26 listopada. Pobolewa mnie brzuch,ale rzadziej niż przed @. Moja szyjka (przepraszam za szczegóły) jest nisko i zamknięta. Jest tak już ze 4 dni. Nie wiem tak naprawdę jak powinna wyglądać więc jeśli macie jakąś informację na ten temat to poproszę.
Ehhhh..... Zanudziłam. :-)
Buziaki Kochane i dobranoc!

Witajcie moje drogie- widze, ze nikogo nie ma i tak napisze swoje :-D

Kasiu- poszlam sprawdzic i jest jakos tak po srodku tzn na stojaco sprawdzilam i jest tak leciutko rozwarta- delikatnie mozna palcem otworzyc ja- nie wiem czy cosc to mowi- wydaje mi sie ze kiedys jak sprawdzalam to mialam bardziej zamknieta- wiec chyba bedzie dupa z tego cyklu.
A Ty planujesz jakiegos testa ztobic albo betke? Wiesz,ze ja mysle o Tobie caly czas i starsznie sie ciesze, ze znowu nas odwiedzasz. Ja wczesniej tez zrobilam sobie przerwe od BB, ale strasznie sie stesknilam i wrocilam. Trzymam wszystko nadal zacisniete dla Ciebie :)

Wrocilismy niedawno z zakupów i narazie cisza- oj nie wiem co tam sie dzieje na dole u mnie- czekam cierpliwie

Madzia- glosy oddane na Kacperka

Maggie- no to super niech Kluseczek jeszcze posiedzi, bo mi sie wrozba nie sprawdzi hehe
 
Cześć dziewczynki
Dziękujemy za głosy:tak:
Miłego dnia


Nikogo nie ma to ja uciekam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
DZIEŃ DOBRY:-)
MADZIAS słodkie zdjątko i jaki już duzy synek:-)ps.widze że jedzie na nowo konkurs no to kobitki działamy:-)
KASIULEK wiesz co ja nie wiem jak wyglada szyjka na początku ciązy:sorry:NEKTARYNKA duzo na ten temat wie ale nie ma jej już długi czas tutaj:sorry:
 
Dzień dobry,

Kasiu - jak zwykle miło Cie zobaczyć i Twojego uśmiechniętego avatarka :-) Ja co do szyjki też nie wiem :-( Ale z Kluskiem trzymamy mocno kciuki i piąstki tylko tak po cichutku. :-)

Madziu - spytałam na wątku dla modów, zobaczymy co mi odpiszą. Ale jak na mój gust to poprostu chyba trzeba będzie wysłać jeszcze raz z dobrym adresem.

Madziu no to już mam aktualniejsze info: Wyślij ponownie
 
Ostatnia edycja:
DZIEŃ DOBRY:-)
MADZIAS słodkie zdjątko i jaki już duzy synek:-)ps.widze że jedzie na nowo konkurs no to kobitki działamy:-)
KASIULEK wiesz co ja nie wiem jak wyglada szyjka na początku ciązy:sorry:NEKTARYNKA duzo na ten temat wie ale nie ma jej już długi czas tutaj:sorry:
Dziękuje:-)
Dzień dobry,

Kasiu - jak zwykle miło Cie zobaczyć i Twojego uśmiechniętego avatarka :-) Ja co do szyjki też nie wiem :-( Ale z Kluskiem trzymamy mocno kciuki i piąstki tylko tak po cichutku. :-)

Madziu - spytałam na wątku dla modów, zobaczymy co mi odpiszą. Ale jak na mój gust to poprostu chyba trzeba będzie wysłać jeszcze raz z dobrym adresem.

Madziu no to już mam aktualniejsze info: Wyślij ponownie
Oki to wysyłam ponownie,dziękuje:-)
Maggie a jak Kluseczka?? Spokojny czy szaleje?
 
Dziękuje:-)

Oki to wysyłam ponownie,dziękuje:-)
Maggie a jak Kluseczka?? Spokojny czy szaleje?
Nie ma za co ;-)

A Klusek sprawdza moją wytrzymałość. Albo śpi snem kamiennym i na nic nie reaguje (wywalił mi kolana obok siebie i zaczęłam go pyrgać żeby zabrał a On nic a zawsze reagował - i tak z godzine cisza) albo tak sie przeciąga/wyciąga/wypina że szok. :-D
 
Nie ma za co ;-)

A Klusek sprawdza moją wytrzymałość. Albo śpi snem kamiennym i na nic nie reaguje (wywalił mi kolana obok siebie i zaczęłam go pyrgać żeby zabrał a On nic a zawsze reagował - i tak z godzine cisza) albo tak sie przeciąga/wyciąga/wypina że szok. :-D
To Łobuziak:-D:-D
Mój w końcu zasypia bo oczywiście sobie pokrzyczał bo chciał wszystko naraz.
Maggie w tym konkursie to oni wybierają nie? nie ma żadnego głosowania
 
Łobuz Łobuz - od Kacperka się uczy :-D

Madziu z tego co doczytałam to tak :tak:

Ja uciekam na troche. Leki mi sie pokończyły. Ale obiecuje że wszystko będę robić powulutku i będę grzeczna :tak::-D
 
reklama
Nie ma za co ;-)

A Klusek sprawdza moją wytrzymałość. Albo śpi snem kamiennym i na nic nie reaguje (wywalił mi kolana obok siebie i zaczęłam go pyrgać żeby zabrał a On nic a zawsze reagował - i tak z godzine cisza) albo tak sie przeciąga/wyciąga/wypina że szok. :-D
a mój synuś wczoraj wypiał dupke i tak se siedział:laugh2:mamusia smyrała w dupcie ale chyba spał bo niereagował:rofl2:

Kobitki mam taki fajniutki humorek dzisiaj bo zaczełam 35 tc co i też taka jakaś spokojniejsza jestem:tak:
 
Do góry