reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Hello, hello :-D

Ja też w między czasie troszkę pospałam :-):-)

No właśnie jak to jest, niby już grudzień a właśnie zagłosowałam na Kacperka i głosy zaliczone - :-):-):-) Dawaj Madzia na grudzień bo szkoda czasu marnować - trzeba zacząć głosowanie grudniowe.... :tak::-D:-D
Kurcze dalej czekam na publikacje:-(
 
reklama
No to spoko, najważniejsze, że wysłałaś już - to pewnie niedługo opublikują :-)
Ciekawe jak wypadło listopadowe głosowanie...:-D:-D:-D

A jak Twój Kacperek, rozrabia coraz mocniej ?? Rzeczywiście, tak jak maggie pisała, włoski mu rozjaśniały :-). On już taki fajniutki się zrobił - fajną foteczkę wrzuciłaś... :tak::-D

A w ogóle Madziu to szczepiłaś swojego małego na pneumokoki ?? Tyle się teraz o tym mówi, ale słyszę też głosy, że to jest sztucznie nagłaśniane....
 
No to spoko, najważniejsze, że wysłałaś już - to pewnie niedługo opublikują :-)
Ciekawe jak wypadło listopadowe głosowanie...:-D:-D:-D

A jak Twój Kacperek, rozrabia coraz mocniej ?? Rzeczywiście, tak jak maggie pisała, włoski mu rozjaśniały :-). On już taki fajniutki się zrobił - fajną foteczkę wrzuciłaś... :tak::-D

A w ogóle Madziu to szczepiłaś swojego małego na pneumokoki ?? Tyle się teraz o tym mówi, ale słyszę też głosy, że to jest sztucznie nagłaśniane....
Agapas zobaczymy tydzień i napiszą kto wygrał:-)
Rozrabia rozrabia:-D
Dziękuje
Ja uciekam,potem będe
 
Madziu ja ok. Latam troche po innych wątkach bo jestem moderatorem całego forum staraczek i musze zaglądać co jakiś czas w różne wątki.

Zagłosowałam na Kacperka - wiesz co, te dwie fotki to jakby zupełnie inne dzieciaczki były :-D
 
Madziu ja ok. Latam troche po innych wątkach bo jestem moderatorem całego forum staraczek i musze zaglądać co jakiś czas w różne wątki.

Zagłosowałam na Kacperka - wiesz co, te dwie fotki to jakby zupełnie inne dzieciaczki były :-D
Oki, ta fotka z łańcuchami jest najnowsza a tamta z przed miesiąca chyba,albo i nawet dalej.Dzieci sie zmieniają szybciutko:-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wieczornie!
Kochane moje ja tylko z takim zapytaniem do Was: czy pamiętacie jak "wyglądała" Wasza szyjka macicy na samym początku ciąży? Albo jaka powinna być?
Ola!!!
Ty jesteś mniej więcej na tym samym etapie co ja. Sprawdzałaś ją kiedyś? Przypomnę, @ powinnam mieć 26 listopada. Pobolewa mnie brzuch,ale rzadziej niż przed @. Moja szyjka (przepraszam za szczegóły) jest nisko i zamknięta. Jest tak już ze 4 dni. Nie wiem tak naprawdę jak powinna wyglądać więc jeśli macie jakąś informację na ten temat to poproszę.
Ehhhh..... Zanudziłam. :-)
Buziaki Kochane i dobranoc!
 
Do góry