reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Czesc dziewczyny;-) juz jestem,bylam rano na zakupach,a pozniej wyjasnic co z tym moim netem sie dzieje,ze sie wylacza ale jest ok bardzo przystojny facecik;-):-D mi wszystko wyjasnil,ze zmieniali jakies tam numery i moglo sie tak zdarzyc.Czuje sie dobrze tylko moj maly diabelek znow sie nie odzywa w niedziele tak szalal ze mi sie brzuch caly ruszal,a wczoraj tylko troche,a dzis nic jak na razie staram sie nie martwic ale ciagle czekam na kopniaki:tak:rano znow mialam lekko twardy brzuszek ale nie bolal przekrecilam sie na lewy bok i ok,dzieje mi sie to tylko jak leze na plecach,gin kazal dzwonic jakby byl twardy,napiety i ciezki ale nic takiego sie nie dzieje wiec mysle,ze bedzie ok:tak:jutro idziemy na imprezke z okazji ''barborki mojego taty'':-) psiak oczywiscie z nami,a na dodatek jutro juz mamy kolede:confused2:jak ja tego nie lubie,przychodzi taki sie rozglada co masz i sprawdza ile sie mu kasy da,masakra:eek:moj M sie chyba wywinie,bo nie zdazy wrocic z pracy,cwaniaczek jeden ale wcale mu nie jest przykro z tego powodu:-D kurcze ale sie rozpisalam:sorry:milego dnia kobitki:-)
Madziu super ma Kacperek zdjecia:)!!!!!,maggie,a ty sie oszczedzaj!kasiulek trzymam kciuki bardzo mocno:) ale co do szyjki to ci nie pomoge,bo nie wiem:(,patrysiu gratulki z okazji 35 tyg.;)
dziękuje:-)o ja juz kolęde masz nono szybko:rofl2:ja też nie lubie koledy:-pps.ty mi na siebie uwarzaj co okna zostawić mamie :tak:
 
reklama
przydaloby sie juz te auto:) jak jest porzebne to go nie ma,a jak stoi to nigdzie nie ma wyjazu,nasze moj zawiozl w poniedzialek i mialo byc jutro ale szybciej sie mechanik uwinal i niby ma byc dzisiaj.
moj dzisiaj do wieczora w robocie chyba sie zanudze do mamy nie ide,bo idziemy jutro chyba bede patrzec na filmy ktore nagralam
 
przydaloby sie juz te auto:) jak jest porzebne to go nie ma,a jak stoi to nigdzie nie ma wyjazu,nasze moj zawiozl w poniedzialek i mialo byc jutro ale szybciej sie mechanik uwinal i niby ma byc dzisiaj.
moj dzisiaj do wieczora w robocie chyba sie zanudze do mamy nie ide,bo idziemy jutro chyba bede patrzec na filmy ktore nagralam
:-):-)
A my idziemy potem po mikołajki jakieś i coś upatrzyć pod choinke,wiesz takie drobnostki
Obiadu nie robiłam bo tylko sobie ugotowałam rybe,nie lubie ale dla małego to robie;-)
 
kurcze fajnie tak juz swiateczne zakupy przed nami:) nigdy nie przepadalam za swietami,bo do tesciowej sie rodzinka zjezdza,krzyki,litry wodki i wogole ale w tym roku jak narazie to sie ciesze,ze beda:D a w przyszlym roku to juz wogole bedzie super z naszym maly skarbem! tak jak u was tez pierwsze swieta z maluszkiem:)
 
reklama
kurcze fajnie tak juz swiateczne zakupy przed nami:) nigdy nie przepadalam za swietami,bo do tesciowej sie rodzinka zjezdza,krzyki,litry wodki i wogole ale w tym roku jak narazie to sie ciesze,ze beda:D a w przyszlym roku to juz wogole bedzie super z naszym maly skarbem! tak jak u was tez pierwsze swieta z maluszkiem:)
Tak fajnie bo to pierwsze święta z Kacperkiem,ale ja jakoś nie lubie tu świąt.
To taka gonitwa za wszystkim,ja bym chciała takie spokojne,normalne święta.A my tu w domu nie będziemy,zresztą jak co roku:eek:
 
Do góry