reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Wiecie co, no ludzie są rzeczywiście dziwni. I żeby babka jeszcze się tak zachowywała na widok kobiety w ciąży. A wystarczyło przeprosić i afery by nie było.

maggie a ty na ktora idziesz na te ktg bo mi jak zwykle sie zapomnialo
Ja na 15:45 dopiero. Pewnie sobie poczekam więc nawet nie myśle o której do domu dotre.

A Ty na którą bo ja już zapomniałam :-D
 
reklama
Witajcie dziewczynki!!:-)
Nie było mnie przez weekend ale miej więcej podczytałam co tam u Was.
Ja jestem w trakcie przebierania się z piżamki, hihi, i herbatkę sobie piję:-)
Trzymam kciuki za ktg:tak:
 
ja mam na 13.20 ale moze mi sie uda wczesniej wejsc tak jak ostatnio,ja jak zawsze wole byc wszedzie szybciej:) im szybciej wejde tym szybciej bede wszystko wiedziala;)
 
ja mam na 13.20 ale moze mi sie uda wczesniej wejsc tak jak ostatnio,ja jak zawsze wole byc wszedzie szybciej:) im szybciej wejde tym szybciej bede wszystko wiedziala;)
:-D:-D:-D No tak. Kurcze to do wieczora nie będę wiedziała co u Ciebie. Bo ja tak pewnie koło 14 będę wychodzić bo musze po te durne baterie pojechać i 7 innych rzeczy. Tatuś wczoraj wypatrzył sobie na allegro jakiś sklep i dorwał mnie jak wróciłam ze SR i kazał kupować. :eek::eek::eek:
 
Wiecie co, no ludzie są rzeczywiście dziwni. I żeby babka jeszcze się tak zachowywała na widok kobiety w ciąży. A wystarczyło przeprosić i afery by nie było.

Właśnie:tak:
Ja na 15:45 dopiero. Pewnie sobie poczekam więc nawet nie myśle o której do domu dotre.

A Ty na którą bo ja już zapomniałam :-D
Trzymam kciuki:-)
Witajcie dziewczynki!!:-)
Nie było mnie przez weekend ale miej więcej podczytałam co tam u Was.
Ja jestem w trakcie przebierania się z piżamki, hihi, i herbatkę sobie piję:-)
Trzymam kciuki za ktg:tak:
:-):-)
ja mam na 13.20 ale moze mi sie uda wczesniej wejsc tak jak ostatnio,ja jak zawsze wole byc wszedzie szybciej:) im szybciej wejde tym szybciej bede wszystko wiedziala;)
No tak,trzymam kciuki
Zresztą wiecie,że trzymam i za Patrysie też:tak:
 
reklama
nie no;)no to za kolegow i moze kolezanke:)

ale ucieszylabym sie niezle jakby byl chlopak ale jak bedzie dziewuszka tez bedziemy szczesliwy abo dzidzia zdrowa byla bo to najwazniejsze:)

choc od samego poczatku caly czas mowie malyno zobaczymy dzisiaj co tam ma mam nadziejeze bedzie widac:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry