reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Masz racje Justyś zdrówko najważniejsze. Ale dziwie się że jeszcze nie wiesz czy jajeczka są. Mi w 11 tygodniu powiedział lekarz że jajca są i to konkret. :-D Tylko Mój się nie wstydził i na każdym usg klejnotami świeci :-D:-D:-D A Twoje Maleństwo chyba nieśmiałe. Zapraszam na nauki do Kluska :-D:-D:-D:-D

Ide się Dziewczynki troszke ogarnąć, musze też pare rzeczy Kluski w ręce poprać i praowanko małe mnie czeka. Ale tak fajnie się takie maleńkie rzeczy prasuje i te pościele i wogóle.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Masz racje Justyś zdrówko najważniejsze. Ale dziwie się że jeszcze nie wiesz czy jajeczka są. Mi w 11 tygodniu powiedział lekarz że jajca są i to konkret. :-D Tylko Mój się nie wstydził i na każdym usg klejnotami świeci :-D:-D:-D A Twoje Maleństwo chyba nieśmiałe. Zapraszam na nauki do Kluska :-D:-D:-D:-D

Ide się Dziewczynki troszke ogarnąć, musze też pare rzeczy Kluski w ręce poprać i praowanko małe mnie czeka. Ale tak fajnie się takie maleńkie rzeczy prasuje i te pościele i wogóle.
chetnie przyjmiemy nauki od klseczki:)no mi lekarz powiedzial w 16 tygodniu ze jeszcze nie widac,ze za maly,a ostatnio nie bylo widac z tego co slyszalam to ten moj gin mowi przewaznie na polowkowym usg jaka plec mojej kolezance powiedzial ze chlopak ale 100% nie daje bo dokladnie nie widzi,bo maly nie za dobrze obrocony

mi i tak sie wydaje,ze nawet dzisiaj sie nie dowiem:).madziu co taka cichutka jestes,odsypiasz nocke?

takie maluszki to sie az przyjemnie prasuje:) ja tez powoli zmykam troche kuchnie ogarnac i jakis obiad przygotowac choc wiekszosc mam z wczoraj:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Do góry