reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
kurde musze sie wybrac na zakupy bo znow mam dylemat co mam ubrac

dobra kobitki odezwe sie po wizycie,trzymam kciuki maggie i patrysiu:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
hej babeczki:-)podczytuje was cały czas:tak: ja jestem caly czas strasznie spiaca i szczerze mówiac juz nie moge sie doczekac poniedzialku to moze wkoncu sie czegos wiecej dowiem...a teraz juz uciekam znowu do pracy zagladne wieczorem jak nie zasne:sorry:
 
Hejka
Widze ze ktos sie uparl i nie popusci a moze i jeszcze jeden ktos sie znalazl. Ja mialam prace pisac i nie zaczelam jednej co musze jutro oddac :szok: takze wejde dopiero chyba jutro bo mam na popludnie dzisiaj wiec skoncze o 22.30 a u Was bedzie godzina pozniej.

Cykam sie troche czy dam rade zdarzyc ale zmykam juz do pisania

No i trzymajcie kciuki zeby @ nie przylazla. Pytalam mojego kiedy robimy test, a on- nigdy bo mnie juz one wkurzaja :) hahaha gupek jeden :-D Mysle ze wytrzymam do soboty, takze prosze o kciuki i malutkie piasteczki zacisniete
 
Hejka
Widze ze ktos sie uparl i nie popusci a moze i jeszcze jeden ktos sie znalazl. Ja mialam prace pisac i nie zaczelam jednej co musze jutro oddac :szok: takze wejde dopiero chyba jutro bo mam na popludnie dzisiaj wiec skoncze o 22.30 a u Was bedzie godzina pozniej.

Cykam sie troche czy dam rade zdarzyc ale zmykam juz do pisania

No i trzymajcie kciuki zeby @ nie przylazla. Pytalam mojego kiedy robimy test, a on- nigdy bo mnie juz one wkurzaja :) hahaha gupek jeden :-D Mysle ze wytrzymam do soboty, takze prosze o kciuki i malutkie piasteczki zacisniete
Uparł sie uparł .....:eek:
Pisz pisz:-)
Trzymamy kciuki i małe piąsteczki też zaciśnięte:tak:
 
Maggie mówisz,że Ci sie podoba moja sukienka:-):-)

Bardzo ładna :tak::tak:

dobra kobitki odezwe sie po wizycie,trzymam kciuki maggie i patrysiu:)
Chyba już po :tak: Kurcze, będę czekać i wyjde troche później z domku to może się dowiem czy jajeczka są. :-D

A ja miałam poprać ale wkońcu tylko troche poprasowałam, wzięłam długą kapiel, zrobiłam sobie maseczke i umyłam włoski - chyba miałam potrzebę wylaszczenia się :-D:-D:-D

Olu - Klusek już od paru dni trzyma zaciśnięte piąstki i czasami jak przywali to mi oczy wyłażą na wierzch :-D
 
Bardzo ładna :tak::tak:


Chyba już po :tak: Kurcze, będę czekać i wyjde troche później z domku to może się dowiem czy jajeczka są. :-D

A ja miałam poprać ale wkońcu tylko troche poprasowałam, wzięłam długą kapiel, zrobiłam sobie maseczke i umyłam włoski - chyba miałam potrzebę wylaszczenia się :-D:-D:-D

Olu - Klusek już od paru dni trzyma zaciśnięte piąstki i czasami jak przywali to mi oczy wyłażą na wierzch :-D
:-)
Też jestem ciekawa co tam u Justysi:-)
Zrobiłaś sie na bóstwo :-D:-D
 
reklama
Do góry