reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Cześć dziewczynki
Widze,że ja dzisiaj pierwsza i znowu niewyspana:confused2: Ale może potem sie położe

Miłego dnia
Czesc:) oj madziu moze ci sie uda potem przespac,Kacperek cos ci daje ostatnio popalic,patrze na tvn jest o tym porodzie w chelmie

hallo jest tu kto:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Napisze Ci coś na PW
ok:-)

a jak tam po weekendzie byliscie w tym auchanie kupilas jakies butki w ccc ?

ale u mnie dzis pogoda wieje jak nie wiem dobrze,ze mam blisko do lekarza

a ja jak zwykle mam stresa:) wczoraj mnie maluszek tak skopal,ze szok pierwszy raz widzialam jak mi sie brzuch poruszyl moj M tez ale mu sie dziubek usmiechnal:))
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
a jak tam po weekendzie byliscie w tym auchanie kupilas jakies butki w ccc ?
Byliśmy ale wiesz co drogie tam buty,także nawet zniżce to dużo wychodzi
ale u mnie dzis pogoda wieje jak nie wiem dobrze,ze mam blisko do lekarza
Dobrze,że masz blisko,u mnie świeci słoneczko
Na tvn jest o czworaczkach:-)


a ja jak zwykle mam stresa:) wczoraj mnie maluszek tak skopal,ze szok pierwszy raz widzialam jak mi sie brzuch poruszyl moj M tez ale mu sie dziubek usmiechnal:))
Wiem,że masz stresa,ale będzie dobrze:-)
To super,że tak kopie,to fajny widok jak widać aż brzuszek sie podnosi:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
na ja mam caly czas wlaczony tvn i nie wyobrazam sobie czworki na raz,nawet trojki:) dzisiaj andrzejki moze wyskoczymy gdzies z M na jakis soczek jak po lekarzu bedzie ok:)
 
Dzień doberek,

Odpoczywaj kochana
A jak przyjaciółka??
Nasza "Cl....." przeniosła sie na inny wątek
Madziu, przyjaciółka całkiem całkiem. Pogadałyśmy troche i wie że dobrze zrobiła. Nic na siłe :tak: Poszłyśmy na lody i wiecie co .... prawie sie zatrułam. W wieci na Gr.... - zamówiłam sobie deser z lodami i brzoskwiniami i dostałam sfermentowane brzoskwienie!!! Pańcia do mnie że jestem w ciąży i mam inny smak. A ja do niej że koleżanka też próbowała i w ciąży nie jest i też czuje że sfermentowane. Normalnie jakby nagazowane były. To Pańcia mi wiaderko przynosi i mówi że próbowała i że dobre. To ja jej żeby z mojego deseru spróbowała. Oddała mi kase, ja sie powydzierałam że połowa klientów uciekła.
a ja jak zwykle mam stresa:) wczoraj mnie maluszek tak skopal,ze szok pierwszy raz widzialam jak mi sie brzuch poruszyl moj M tez ale mu sie dziubek usmiechnal:))
No to super :-D
 
na ja mam caly czas wlaczony tvn i nie wyobrazam sobie czworki na raz,nawet trojki:) dzisiaj andrzejki moze wyskoczymy gdzies z M na jakis soczek jak po lekarzu bedzie ok:)
Oj ja też sobie nie wyobrażam:-)
A pewnie że można gdzieś wyskoczyć;-) Mój T jedzie mi po recepte na mleko dla małego i do pracy firmy powykładać:-)


Dzień doberek,


Madziu, przyjaciółka całkiem całkiem. Pogadałyśmy troche i wie że dobrze zrobiła. Nic na siłe :tak: Poszłyśmy na lody i wiecie co .... prawie sie zatrułam. W wieci na Gr.... - zamówiłam sobie deser z lodami i brzoskwiniami i dostałam sfermentowane brzoskwienie!!! Pańcia do mnie że jestem w ciąży i mam inny smak. A ja do niej że koleżanka też próbowała i w ciąży nie jest i też czuje że sfermentowane. Normalnie jakby nagazowane były. To Pańcia mi wiaderko przynosi i mówi że próbowała i że dobre. To ja jej żeby z mojego deseru spróbowała. Oddała mi kase, ja sie powydzierałam że połowa klientów uciekła.

No to super :-D
No wiesz co co za ludzie,dobrze że tego nie zjadłaś:eek:
To dobrze,że z przyjaciółką całkiem całkiem:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
Czesc maggie:)co za glupia baba,a jakbys sie zatrula to ciekawe co by gadala dobrzeze z przyjaciolka ok:)

maggie a ty na ktora idziesz na te ktg bo mi jak zwykle sie zapomnialo
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry