reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

WITAM:-)
U mnie także pogoda pochmurna i niekiedy popada deszczyk:sorry:


Cześć dziewczynki. Ja donoszę, że mam się dobrze. Dziś wykompusiałam się i umyłam sobie główkę bo leżąc w łóżku strasznie się już źle czułam psychicznie. Moja szwagierka właśnie przed chwilą urodziła córeczkę przez cesarkę. Wszystko było w porządku tylko szyjka nie chciała się poszerzyć i musieli ciąć. Kurcze dziewczynki już bym chciała wiedzieć jak się miewa moja Kruszynka.


to super że u ciebie lepiej:-)GRATULACJE DLA SZWAGIERKI:-)


dzien dobrzy jestem tu nowa mam na imie Aleksandra i mam maly problem nie wiem kiedy mam owu. moze wy mi pomozecie????
A i chciałam z wami popisac jak mozna.
Od 2 dni zaczelam sie starac z moim o dziecko:)


witam i z tego co ja wiem to tak 15 dc jak masz co 28 dni i to regularne :tak:pomóc moga ci testy owulacyjne tym bardziej jak masz cykle regularne:tak:mi tak pomogły że mam niedługo 2-letniego synka:-)


Wiem że dziewczyny mają grupe Staraczki- przyjaciółki,Nektarynka już do nas nie zagląda:-(


ooo a tego nie wiedziałam:sorry:
 
reklama
Acha zapomniałabym powiedzieć że Daria(szwagra dziewczyna co wam pisałam)dobrze się czuje córcia waży 3100 i 51 cm ma a w poniedziałek jak dobrze wyjda:-)a my na drugą niedziele wtedy do nich wjedziemy i kurcze jak ja zobacze to maleństwo to się rozkleje:-Dach oby do stycznia szybko mineło:-D





Mój brzusio:-)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Cześć dziewczynki.
Patrysiu piekny brzusio!
U mnie też teraz pada cały dzień a ja kolejny dzień leżę w łóżeczku. Ale dziś już się ubrałam i zasłałam łóżeczko tak więc leżę pod kocykiem i oglądam TV. Jak tak dalej będę robiła to w ciąży bardzo przytyję:)
 
Witam..

Nektarynka stale tu zagląda.. ale jakoś nie mam weny do pisania.. przyznam sie ze jestem na bieżąco..

LadyOlcia.. zazwyczaj jesli ma sie 28 dniowe cykle to owu wypada w 14dc.. (licząc od pierwszego dni krawinia..)
są to tzw cykle 14x14 czyli owu w 14dc i 14 dni fazy lutealnej a na 29dc przychodzi @ co jest juz nowym cyklem.. jest pewne ALE.. moze byc ze Ty jestes inna i faze lutealna czyli po-owulacyjna (to jest stala liczba raczej sie nie zmienia) masz krótsza/dłuższą i wtedy owu wypada w inny dzień.. ja tam jestem za mierzeniem temperatury.. gdy nie mierzyłam nigdy nie wiedzialam kiedy @ przyjdzie bo zazwyczaj bo byly odchylki w tą czy w tamtą strone a z obserwacją ciała i temperatury dokladnie wiem kiedy przyjdzie @..
jeśli chodzi o testy.. używałam.. jak widac nie ma skutków ubocznych w postaci brzucha.. ale to nie dlatego ze zle ich uzywalam czy cos.. po prostu mamy inne problemy..

Jesli chodzi co u mnie.. niedawno zakupilam pawilon na targowisku i zalozylam działalność gospodarczą.. w poniedzialek jade po towar i zajme sie sprzedażą odzieży.. to chyba tyle.. teraz zastępuje tate i wpadam tylko po pracy mniej wiecej o tej porze..

Pozdrawiam
 
Patrysiu śliczny brzusio:tak:
Kroczku ee tam przytyjesz;-)Odpoczywaj ile sie da
Nektarynko fajnie,że sie odezwałaś,jeśli chodzi o mnie to brakowało mi ciebie:-) Fajnie,że założyłaś działalność gospodarczą,oby sie ciuszki dobrze sprzedawały :-)
 
reklama
Witajcie Dziewczynki,

Madziu Sloneczko buziaki dla Was ... :-) ja tez zagladam co u Was ale nie zawsze mam czas napisac mam w domu takie lotnisko ze glowa mala, dwojka maluchow z czego Wika mi znow przeziebiona, remont, ja zajmuje sie domem, urzedami wiec codziennie jezdze z Tomkiem : USC,US, MOPS czy ZUS masakra a wiadomo ile schodzi w urzedach, do tego zajmuje sie sprzedaza mebli i tysiac innych spraw, doba trwa srednio 20h :-) pare godzin na spanko i znow...

Nektaryncio - ja tez sie przymierzam do zalozenia wlasnej dzialalnosci, nie wiem czy wroce do pracy, poki co nie wiec jakby co uderzam do Ciebie jak w dym...Hmmm co sie dzieje z Twoim cyklem gdzie owu?? Te wyzsze temki zaklocily wykres troszku,

Pozdrawiam wszystkie lasensje i te starajace sie i te zaciazone i dzieciate :-)

Tominek tez pozdrawia:

picture10470.jpg
 
Do góry