reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Witajcie Dziewczynki,

Madziu Sloneczko buziaki dla Was ... :-) ja tez zagladam co u Was ale nie zawsze mam czas napisac mam w domu takie lotnisko ze glowa mala, dwojka maluchow z czego Wika mi znow przeziebiona, remont, ja zajmuje sie domem, urzedami wiec codziennie jezdze z Tomkiem : USC,US, MOPS czy ZUS masakra a wiadomo ile schodzi w urzedach, do tego zajmuje sie sprzedaza mebli i tysiac innych spraw, doba trwa srednio 20h :-) pare godzin na spanko i znow...

Nektaryncio - ja tez sie przymierzam do zalozenia wlasnej dzialalnosci, nie wiem czy wroce do pracy, poki co nie wiec jakby co uderzam do Ciebie jak w dym...Hmmm co sie dzieje z Twoim cyklem gdzie owu?? Te wyzsze temki zaklocily wykres troszku,

Pozdrawiam wszystkie lasensje i te starajace sie i te zaciazone i dzieciate :-)

Tominek tez pozdrawia:

picture10470.jpg
Cześć Kroptusiu kochana:-) No widzisz stęskniłam sie za Wami.Wiem,że zajęte jesteście.Ja już na szczęście sprawy urzędowe mam pozałatwiane.Oj biedna Wiki,zdrówka dla niej dużo:-)
Tomeczek cudny:tak::-)
Buziaczki dla Was:-)
 
reklama
WITAM LASECZKI:-)
Hej mam 22lata i 2 letniego synka i od 2miesięcy staramy się z mężem o następną pociechę:)mam nadzieję że to mi się wkrótce uda:)


witaj i życze udanego staranka:-)

KROPTUSIU słodki Tomuś:-)no masz duuuuzo na główce ale silna kobitka z ciebie i super dasz sobie rade:-)zdrówka dla Wiki:tak:
NEKTARYNKO gratki za działalność:-)
 
Cześć dziewczynki :-)
Dawno już nie zaglądałam na bb, ale za to wszystko już nadrobiłam :-):-D:-).

Madziu i Kroptusiu ślicznie wyglądają wasze pociechy... ale ten czas rzeczywiście szybko leci. Niedawno ciąża a tu już tacy panowie przystojni :-).

Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczyny :-).
 
Cześć dziewczynki.
Nektaryneczko strasznie się ciesze, że się odezwałaś. Na prawdę już też się stęskniłam za Tobą. Gratulacje z powodu założenia działalności. Mój M twierdzi, że początki sa trudne ale warto być na swoim. Jak bym mieszkała w Prudniku to na pewno bym sie u ciebie ubierala.
Kroptusiu Tomaszek śliczny. Zdradź mi tylko dlaczego zmieniłas koncepcję na imię bo przeciez miał być Kacperek. A tak na marginesie to mój M zgodził sie na imię Alanek jak by był chłopczyk :)
W ogóle to dostałam namiary na takiego podobno dobrego lekarza z Bełchatowa. Jest ordynatorem w Bełchatowie na ginekologii. Zastanawiam się czy tego nie przetestować.
Witam nową forumowiczkę Natalcię i inne.
 
Cześć dziewczynki :-)
Dawno już nie zaglądałam na bb, ale za to wszystko już nadrobiłam :-):-D:-).

Madziu i Kroptusiu ślicznie wyglądają wasze pociechy... ale ten czas rzeczywiście szybko leci. Niedawno ciąża a tu już tacy panowie przystojni :-).

Pozdrawiam cieplutko wszystkie dziewczyny :-).
Agapas a co u ciebie??
 
No właśnie cały czas mu wiercilam dziurę w brzuchu o to imię. Wiesz chciałam cos poczytac o tym lekarzu ale nie ma go na stronie znany lekarz. Są w necie tylko namiary na niego ale widziałam stronę tego szpitala w Bełchatowie i powiem ci że ładniejszy niż ten u nas w Radomsku.
 
reklama
No właśnie cały czas mu wiercilam dziurę w brzuchu o to imię. Wiesz chciałam cos poczytac o tym lekarzu ale nie ma go na stronie znany lekarz. Są w necie tylko namiary na niego ale widziałam stronę tego szpitala w Bełchatowie i powiem ci że ładniejszy niż ten u nas w Radomsku.
Nie ma go na znany lekarz?Hmm to chyba nie ma już na innych stronach o lekarzach
 
Do góry