reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

dzien dobrzy jestem tu nowa mam na imie Aleksandra i mam maly problem nie wiem kiedy mam owu. moze wy mi pomozecie????
A i chciałam z wami popisac jak mozna.
Od 2 dni zaczelam sie starac z moim o dziecko:)
 
reklama
Witamy. Co do takich że tak powiem technicznych spraw to była Nektarynka ale coś jej dawno nie było tu więc może dziewczyny wiedzą gdzie sie podziewa. A jak długie masz cykle? Czy sa w miare trgularne?
 
Witamy. Co do takich że tak powiem technicznych spraw to była Nektarynka ale coś jej dawno nie było tu więc może dziewczyny wiedzą gdzie sie podziewa. A jak długie masz cykle? Czy sa w miare trgularne?
Wiem że dziewczyny mają grupe Staraczki- przyjaciółki,Nektarynka już do nas nie zagląda:-(
 
reklama
Do góry