reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

HELLO:-)
A mojego szwagra dziewczyna wczoraj od 5.30 leżała w szpitalu wody odchodziły ale o 23 skończyło się cesarką wszystko jest dobrze ma już koło siebie swoją Martusie:-)ile waży i mierzy nie wiem jeszcze bo teściu nam mówił a jak to teściu niespytał się ale M później zadzwoni do Marcina i wtedy się dowiemy;-)





pytaj pytaj :-)tak to sa takie specjalne pasy które nosi się po porodzie i także akurat ten co ja mam po cesarce:tak:cena no tu niestety niepomoge bo mi M kupował z apteki ja byłam w domciu:tak:później się spytam M ale myśle że w każdej(bynajmiej we większości )sa te pasy w aptece :tak:warto się popytac i zakupić bo dzięki temu jak pisałam niepowstaje przepuklina brzuszek szybciej się "wchłania"dziki temu mój flaczek szybciej się pomiejszył i jak to ginekolog powiedział ze wszystko ładnie się zrosło(rana po cc)żadnej przepukliny ani zrostów;-)





witam i pisz do nas:-)





no to super odpoczynek:-)hehe fajowo że synuś sobie baraszkuje w brzuszku :-)a morfologia ech to czesty problem w ciąży:sorry:u mnie narazie jest ok zobaczymy na jak długo bo w pierwszej ciąży 2 razy miałam anemie:sorry:brałam ELEVIT i jeszcze dodatkowo żelazo i pomogło:tak:
Dzięki kochana:-)
Ja też brałam Elevit:-)
 
reklama
Cześć dziewczynki. Ja donoszę, że mam się dobrze. Dziś wykompusiałam się i umyłam sobie główkę bo leżąc w łóżku strasznie się już źle czułam psychicznie. Moja szwagierka właśnie przed chwilą urodziła córeczkę przez cesarkę. Wszystko było w porządku tylko szyjka nie chciała się poszerzyć i musieli ciąć. Kurcze dziewczynki już bym chciała wiedzieć jak się miewa moja Kruszynka.
 
Napewno wszystko bedzie dobrze!wiem latwo mi mowic ale trzeba myslec pozytywnie,glowka do gory:)czas szybko leci za niedlugo bedziemy juz tulic nasze fasolinki;)
 
Wiem Justyś że muszę myśleć pozytywnie. Wiesz jakoś przy tej ciąży czuję w głębi serca, że będzie dobrze. Tylko strasznie się czas dłuży jak się czeka na coś. Tak własnie siedzę i zastanawiam się który to w końcu tydzień jest u mnie. No ale na razie nie zmieniam suwaczka. A co tam u Ciebie Justyś?
Maggie widzisz powinnaś do końca ciązy tak siedzieć nad morzem.
 
Heloł,

Madziaasku - jestem, jestem. Byliśmy sobie nad morzem przez tydzień i było super. Ale niestety powrót do rzeczywistości bolesny. Tam luzik i spokój a tu już stresy i maluszkowi się to nie podoba.

No ale ogólnie wszystko u Nas ok. morfologia słaba bo młody wszystko wyjada i straszą mnie zastrzykami ale poza tym powoli do przodu.

Tatuś nauczył Młodego kopać na zawołanie i zapierać się nóżkami i mam teraz niezłe balangi w brzuchu :-D:-D:-D

Maggie ciesze się że u was okej. Dzieciątko baraszkuje to super cieszyć sie tylko:tak::-) Dobrze ze sobie wypoczeliście.
Pozdrawiam cię ciepło! :happy:
 
u mnie wszystko ok,fasolka rosnie i rozumie twoje obawy tez mam mojego kochanego aniolka o ktorym ciagle mysle ale tym razem czuje ze bedzie dobrze choc te pierwsze tygodnie byly w strachu ale przed tem mialam od samego poczatku niejasnosci a teraz wszystko jest dobrze i nie martw sie u mnie tez nie bylo widac serduszka ani nawet malej kropeczki na pierwszej wizycie tylko pecherzyk na drugiej po tygodniu juz bilo serduszko,a teraz juz mi sie konczy 13 tydzien i mam nadzieje,ze wszystko bedzie dobrze w poniedzialek juz widzialam jak maluszek robi fikolki:)
 
reklama
Do góry