reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Jedna w dol to zaden problem.

A oto moja buzia teraz: :-)
Dzis tempka w gore i to raczej nie jest bezowulacyjny!
A tak wogole witajcie!
no to do dziela...
Dzis przyjeżdża M!!:tak::-D:-D
oj to u was tez sie bedzie dzialo!!!!!!!!!
Zatestowałam dziś z samego rana i jest druga kreseczka, coraz grubsza i ciemniejsza sie robi z kazdym dniem. :)
swietna wiadomosc z rana....

A ja sie WITAM!!!
 
Zyziak-Trzymam kciuki za jutrzejsza wizyte.


Bardzo dziękuję za pozytywne odpowiedzi:-) na pewno dam Wam zanć dziewczyny co i jak po wizycie... mam na 18:00.... powiem szczerze że nigdy nie mierzyłam temp. A jak mierzycie? Z samego rana? dzień w dzień? I jak jest w gore to znaczy że ma się owulacje? Jestem w ogole w tym temacie nie zorjetowana... kiedys cos tam czytałam... az wstyd sie przyznac ze taka do tyłu jestem :baffled:

No zobaczymy co dziś powie... pozdrawiam w ten upalny dzień!!!! We Wrocławiu skwar!!!!!!!!!!!!!!!!
 
WITAM:-)
Witam was dziewczynki ja już po wizycie u gin :-) tak jak myślałam nie było jeszcze za wiele widać.
Pani ginekolog stwierdziła że wszystko wskazuje na wczesną ciąże 2 albo 3 tydzień od zapłodnienia, wygląd szyjki macicy no i pęcherzyk na usg :tak:.
Niestety okazało się również że mam torbiel na prawym jajniku
:-(, przepisała mi duphaston 2 razy dziennie po 1 tabletce, który ma jednocześnie leczyć torbiel i podtrzymywać ciąże.
Następna wizyta za 10 dni.
Troche się boje brać te tabletki czy któraś z Was brała duphaston i czy nie zaszkodzi on fasolce?

Gin twierdzi że nie ale i tak mam stresa:-(



kochana dzięki temu lekowi moja fasolka jest płodem i mam 15 tc śmiało bierz a będzie dobrze :tak:moja koleżanka miała torbiel także od początku ciąży fakt były częste kontrole bo jednak ryzyko było przez całą ciaże ale jak dobrze się dba z zaleceniami ginekologa to się nie bój moja kumpela teraz tuli 6 miesięcznego synka całego zdrowiutkiego :tak:


AGNIESIAK oj bedzie się dzisiaj działo jak M wróci :-D
 
reklama
Do góry