reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Madziaas jeszcze nie wiem czy pójdę do niego czy nie. Wiesz skonsultuję czy trzeba wycinać czy nie a moja mama (pielęgniarka) ewentualnie poszuka jakiegoś sprawdzonego chirurga żeby mnie nie oszpecił. Mówiła, że czasami lekarze nie patrzą i szyją jak leci.
 
reklama
A tak poza tym to dobrze, że opróch niedoboru tych witaminek jest u ciebie wszystko w porządku.
Tak poza tym jest wszystko ok.Mam brać przez 3 tygodnie tą końską dawke witamin i zrobić wyniki,tylko że jak sie nie poprawi to będe musiała jechać żeby mi dali kroplówke :szok:
A co do chirurgów to czasem są właśnie tacy byle jak i szyją jak leci tak jak mówisz
 
26 czerwca mam wizyte u gina i zobaczymy co tam sie dzieje.I pewnie będe miała wyniki,jak ja nie lubie pobierania krwi :baffled:
 
Na pewno się poprawi. Ja się teraz troszkę zmartwiłam bo zginął mój pies. Poszedł gdzieś i nie ma go już dosyć długo. Martwię się bo inne nasze psy wróciły a ten nie a ja go tak kocham. M pojechał go szukać.
 
Witam dziewczyny teraz to będzie nasz drugi cykl kiedy się staramy. W maju była lipa, przyszła miesiączka i to 3 dni wcześniej niż zwykle :wściekła/y:
Zobaczymy jak pójdzie w tym miesiącu ;-)
 
Najgorsze jest to że nigdy sam się daleko nie wypuszczał ale ostatnio poszedł za teściową na stację no wiesz tory i pociagi. A druga opcja że niedaleko mamy las i może pognał za jakimś zwierzakiem a nas czasami leśnicy polują na lisy
 
reklama
Do góry