reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

Dziś miałam słabą druga krechę..
Wkleje wykresik to ocenisz, bo mocną to już miałam, na oko M;-):-)

z wykresiku wynika ze owu mogla byc.. hmm 17dc.. jaki test mialas 17dc 18 i 19 (dzis)

dzis rozumiem ze negatywny ciut slabsza od kontrolnej?

troszke mi sie nie podobaja te 3 niskie tempki w okolicy 36,00-36,05
 
reklama
z wykresiku wynika ze owu mogla byc.. hmm 17dc.. jaki test mialas 17dc 18 i 19 (dzis)

dzis rozumiem ze negatywny ciut slabsza od kontrolnej?

troszke mi sie nie podobaja te 3 niskie tempki w okolicy 36,00-36,05
Oj..:-( Może jakies zakłócenia akurat były.. bo miałam dwa razy ale nie zanotowałam zakłóceń tylko wpisałam tak jak było.
 
i tak obstawiam na 17dc.. +14dni daje 31.. czyli dzien testowania to 32 jak i dzien spodziewanej @.. życze spokojnych dwóch tygodni.. zajmij sie robótkami na drutach.. aby sie odstesowac.. :cool:
 
Ostatnia edycja:
Ja czasem tak miałam po owulacji. Ale mam tak i teraz nieprzerwanie od jakiegoś półtora tygodnia - więc :) nigdy nie wiadomo co to znaczy....:) Mam nadzieję że coś pysznie dobrego :)

bóle po owulacji mogą wystepowac i to jest calkiem naturalne.. pytalam gina ostatnio.. zapewne jest to sprawka ciałka ziółtego..

Już dzisiaj mniej mnie boli brzuszek tak więc może to faktycznie ciało żółte sobie spaceruje:-) Ale to dobry znak bo znaczy, że owulki nadal są. Chociaz powiem szczerze że wolałabym jajeczko z lokatorem:-)

Cześć dziewczynki.Zapowiada sie ładna pogoda bo słoneczko świeci,więc mam nadzieje,że tak zostanie :-)
Ide do internistki z wynikami od kardiologa,nie wiem po co bo nic mi nowego nie powie,mam niedomykanie sie zastawki mitralnej czy coś takiego, no ale ide i będzie spokój.Lece zrobić śniadanko i kawke:-)

Kochana melduje się zaraz po powrocie.

aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale mi dzisiaj źle!!!!!!!!!!!!! :sad::sad::sad:

Kasiulka wczoraj Nektaryneczce pomogło piwko i obiecałam jej całą zgrzewkę piwa żeby tylko nie smuciła się i nie opuszczała nas. W sumie zgrzeweczka dla Ciebie też by się znalazła. Jedna w tą czy w tą co za rożnica. Może pomoże:-D

Cześć Dziewczynki,

Podczytałam troszkę i .... Mama Sówka i Kejt - Gratulacje !!!!! Super.
Nie doczytałam która wkońcu następna :-D????

witam nowe staraczki: Aslwoik i Moni. Powodzonka !!!


kasiulek - Słońce Ty Moje!!! - głowa do góry, marna ze mnie teraz pocieszaczka ale co mi tam - przynajmniej spróbuje.:tak:Nie smutać mi się tu - uszy do góry. ;-)

Kroptusia i Madziaas - jak się czujecie? Madziaas odezwij się po wizycie u internisty - mam nadzieję że niczego nowego się nie dopatrzy i nie będzie Cie straszył.

A u mnie bez zmian - problemy gonią problemy - załamka. No i doszło przeziębienie. Mam serdecznie dość kichania i smarkania - maluszek musi mieć niezłego roller coaster za każdym razem.

Buziaki dla Wszystkich

aguniak - ;-);-);-) hej hej i buźka :-)

Maggie zaglądaj do nas kochana częściej i na pewno się chociaż troszkę odstresujesz. No i uważaj na siebie kochana. Kuruj się szybko.:tak:

Tak jest;-):tak::-)
Zobaczymy czy cos się wykluje z tego cyklu.. znając moje szczęście to penie nie.

No ale teraz pesymizmem powiało:no:

A ja dziewuszki odebrałam dziś wyniki biopsji i napisali tam tak: "(...) grupy i płaty normotypowych komórek nabłonkowych. Obraz sugeruje fibroadenoma (cokolwiek to jest- zakładam że włókniak). Muszę teraz zadzwonić do przychodni i umówić się z chirurgiem na konsultacje.

Nektaryneczko a jak tam dziś humorek dopisuje? Bo widzę, że cennych rad dziś udzielasz.:-)
 
Hey dziewczynki

Wpadne jutro poczytac pisze tylko ze lece do gina, caly dzien brzuch twardy i sie stawial a bol jakby wlasnie miala przyjsc @ do tego krzyz masakrycznie...Ide sie dowiedziec co tam jak wody i takie tam wsio od A do Z...Trzymajcie kciuki
 
Hej dziewczynki.Ja już dawno po wizycie,ale jeszcze robiliśmy zakupy i byliśmy po łóżeczko i takie tam. U lekarza nawet ok,okazuje sie że mam niedobór potasu,magnezu i troche też wapnia.Więc dostałam końską dawke leków i mam nadzieje,że będzie oki ;-)
Aguniak dzięki za zaproszenie :-)
Maggie fajnie,że sie odezwałaś bo już sie martwiłam.Trzymam mocno kciuki żeby ci sie wszystko ułożyło kochana:tak:
Kroptusiu trzymam kciuki,daj znać jak po wizycie
Kroczek umówiłaś sie już do chirurga??
 
Nie Madziaas nie umówiłam się jutro to zrobię. Jutro tez jedziemy z M na zakupki. Musimy mu zakupić nowy gajer bo z weselnego już wyrósł.
 
reklama
Do góry