reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Mamusie,staraczki od 2009 roku

reklama
Dziękuję Dziewczynki! Jesteście kochane!
do lekarza niestety nie dam rady iść wcześniej ponieważ teraz pracuję od 13 do 21. W sobotę wesele. W poniedziałek M na badanie żołnierzyków a ja z jego wynikami we wtorek lub czwartek do gina. Dziękuję Wam jeszcze raz za wsparcie!
 
Witam wszystkie mamusie i staraczki w 2009 roku pozwolę sobie do Was dołączyć :-) W tym miesiącu to będzie nasza druga próba niestety w maju nie wyszło. Pozdrawiam Was serdecznie


Witaj:-)

Mamo Sówko- gratulacje

Dziękuję:-)

Mamo sóweczko no to mamy małe sowiątko na 100%

No mamy mamy:-D

My tez przed tv:-p ale w wyrku:-D Będzie siędziało znów..:tak::-D:-D

My z Mężusiem narazie mamy przerwę w szaleństwach, bo ja się troszkę boję, a Mężuś mi wczoraj powiedział, że on jakoś wytrzyma byle z Maleństwem było wszystko w porządku:tak::-)

aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale mi dzisiaj źle!!!!!!!!!!!!! :sad::sad::sad:

Kochana przytulam Cię bardzo mocno:-) szkoda, że wcześniej nie możesz iść do ginka, bo może powiedziałby Ci czemu nie ma @...buziaczki i jestem z Tobą:-D

Ja dziś już od 5 nie śpię, bo Mężuś mnie niechcący obudził jak wychodził do pracy...ale mi to jakoś nie przeszkadza, bo ja wcale śpiąca nie jestem z rana:confused: czuję się dobrze, tylko jak nie jem to mi troszkę niedobrze:-p
 
Kasiulek też spóźniał mi się okres i ból podbrzusz, ale cierpliwie czekałam na wizytę do Novum i na Usg lekarz wszystko sprawdził i zdziwił się że brałam clo bez monitoringu i skoro miałam cykle regularne i kilka monitoringów z owulacją
to clo było zbedne.:no:
 
Witam nowe forumowiczki Aslowik78 Moni27 .

Trzymam za wszystkie kciuki, żeby jak najszybciej zafasolkowały.
Przesyłam nową porcję fluidków

****************
****************
****************

Dziewczyny głowa do góry :-)
 
WITAM:-)

Mam na imię Anna, mam prawie 31 lat a mój M 32. 15 wrzesnia minie juz 8 lat od sakramentalnego tak .
staramy sie już od 4 lat jak wszędzie w starankach byly wzloty i upadki ale już teraz pogodziłam się z tym i staramy sie na luzie bez obserwacji i wyliczanek.:zawstydzona/y:

Witam wszystkie mamusie i staraczki w 2009 roku pozwolę sobie do Was dołączyć :-) W tym miesiącu to będzie nasza druga próba niestety w maju nie wyszło. Pozdrawiam Was serdecznie



witam i życze fasolinek jak najszybciej:tak:
 
Cześć Dziewczynki,

Podczytałam troszkę i .... Mama Sówka i Kejt - Gratulacje !!!!! Super.
Nie doczytałam która wkońcu następna :-D????

witam nowe staraczki: Aslwoik i Moni. Powodzonka !!!

aaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ale mi dzisiaj źle!!!!!!!!!!!!! :sad::sad::sad:
kasiulek - Słońce Ty Moje!!! - głowa do góry, marna ze mnie teraz pocieszaczka ale co mi tam - przynajmniej spróbuje.:tak:Nie smutać mi się tu - uszy do góry. ;-)

Kroptusia i Madziaas - jak się czujecie? Madziaas odezwij się po wizycie u internisty - mam nadzieję że niczego nowego się nie dopatrzy i nie będzie Cie straszył.

A u mnie bez zmian - problemy gonią problemy - załamka. No i doszło przeziębienie. Mam serdecznie dość kichania i smarkania - maluszek musi mieć niezłego roller coaster za każdym razem.

Buziaki dla Wszystkich

aguniak - ;-);-);-) hej hej i buźka :-)
 
reklama
Do góry